serpol praca

Okno na Wągrowiec
Gorący temat Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

Znów zagra u nas WOŚP. Znamy program. To już 32. Finał!

W niedzielę, 28 stycznia, na ulicach Wągrowca pojawi się ponad 180 wolontariuszy z puszkami. Sprawdź, jakie tego dnia zaplanowane zostały wydarzenia towarzyszące 32. Finałowi.

Wielkie granie rozpocznie się na Plaży Miejskiej o godzinie 10:00. To wtedy właśnie miłośnicy zimnych kąpieli rozpoczną morsowanie z WOŚP. O godzinie 11:00 sprzed budynku MDK w trasę wyjedzie wesoły autobus. Na jego pokładzie znajdą się wolontariusze z puszkami, serduchami, a nawet terminalem płatniczym dla osób preferujących wpłaty bezgotówkowe.

O godzinie 12:00 sprzed ratusza ruszy DOGadany spacer socjalizacyjny dla czworonogów. Tego dnia odbędzie się także najbardziej kolorowy i radosny bieg w tym roku „Policz się z cukrzycą”. Zachęcamy do udziału wszystkich – małych, wysokich, wysportowanych i tych nieco mniej. Trasa biegu to 3 kilometry. Tutaj nie liczą się czas i wynik, a dobra zabawa i wspólna promocja zdrowego trybu życia. Start godzina 14:00, hala OSiR.

O tej samego godzinie rozpocznie się także finałowe granie w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji. W programie występy wielu grup artystycznych (szczegóły na plakacie). Na osoby, które odwiedzą halę sportową OSiR w niedzielne popołudnie będą czekały stoiska, strefa gastronomiczna, a najmłodsi mogą liczyć na dobrą zabawę w dmuchanym zamku. Wszystko to będzie przeplatane rekordową liczbą licytacji charytatywnych.

Zachęcamy do udziału. Pamiętajcie – gramy do końca świata i jeden dzień dłużej.

***

Trwa licytacja internetowa, podczas której odbywa się, blisko 100 aukcji. Vouchery, wyjątkowe przedmioty, przedmioty przekazane na aukcję przez osoby dobrego serca. Każdy powinien znaleźć tam coś dla siebie. Dochód zasili oczywiście konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Źródło: wagrowiec.eu

Szczegóły na plakacie poniżej:

Fot. archiwum „OnW”

Czytaj także

JEST PRACA: Burmistrz szuka urzędnika do… egzekucji

Redakcja

WAŻNE: Mobilne biuro ENEA nadal nieczynne

Redakcja

UWAGA! Awaria i brak wody na kilku ulicach w Wągrowcu

Redakcja