Okno na Wągrowiec

Gorący temat Kultura Wiadomości Wydarzenia

ZNAMY JUŻ WYKONAWCÓW NA IMIENINACH MIASTA! CENA BILETU WZROŚNIE TRZYKROTNIE!

Urząd Miejski w Wągrowcu podał wykonawców, którzy wystąpią w lipcu w Wągrowcu.

Koncert finałowy obchodów imienin miasta odbędzie się w tym roku 26 lipca na stadionie OSiR. Już drugi raz wągrowczanie, którzy chcieliby wziąć w nim udział, będzie musieli zapłacić – przed 2019 rokiem koncerty w ramach imienin miasta były bezpłatne. Przykrą niespodzianka jest, że cena biletu dla dorosłych w dniu koncertu została podniesiona aż trzykrotnie. Ostatnim razem za wstęp pobierana była opłata w wysokości 5 złotych od osoby, teraz nam zapłacić aż 15.

Ceny biletów:

  • dzieci do lat 6 – bezpłatnie
  • dzieci powyżej 6 lat – 5 zł w przedsprzedaży, 10 zł w dniu koncertu
  • dorośli – 8 zł w przedsprzedaży, 15 złotych w dniu koncertu

Przypomnijmy tylko, że przed 2019 rokiem koncerty w ramach imienin miasta były bezpłatne.

A kto wystąpi tym razem?

4DREAMERS – czyli Kuba, Max, Tomek i Mateusz – czwórka niezwykle zdolnych, dojrzałych, pewnych siebie wokalistów. Śpiewają o przyjaźni, miłości i o tym, co spotyka ich każdego dnia. Poznali się dzięki programowi „The Voice Kids”, gdzie połączyła ich przyjaźń oraz pasja do muzyki. Chłopcy założyli zespół i postawili wszystko na jedną kartę.

PECTUS – polski zespół pop-rockowy, utworzony w 2005 roku w Rzeszowie. Tworzą go obecnie czterej bracia: Tomasz Szczepanik (kompozytor/autor tekstów/wokal/lider zespołu), Marek Szczepanik (perkusja/śpiew), Mateusz Szczepanik (bas/śpiew), Maciej Szczepanik (gitara/śpiew). Jak tłumaczą w wywiadach, nazwa ich zespołu pochodzi z języka łacińskiego i oznacza „siłę woli, hart ducha i upór w dążeniu do celu”.

AFROMENTAL – zespół pełnych energii i bardzo uzdolnionych facetów. Każdy z nich to wyrazista i nietuzinkowa postać. Zarówno prywatnie, jak i na scenie stanowią bardzo zgraną grupę. Grupę, jakiej jeszcze w Polsce nie było! Muzyka, którą tworzą to wypadkowa inspiracji wszystkich członków zespołu, stylistycznie to mieszanka głównie rocka i hip-hopu

Czytaj także

WAŻNE! SPRAWDŹ, GDZIE I DO KTÓREJ MOŻESZ ZROBIĆ ZAKUPY. Wiemy jakie sklepy są dzisiaj otwarte

Krzysztof Czapul

WAŻNE DLA OFIAR PRZESTĘPSTW: WĄGROWIECCY PROKURATORZY I POLICJANCI UDZIELAJĄ PORAD PRAWNYCH

Remigiusz Priebe

Poznańska Młodzież Wszechpolska promowała w Wągrowcu swoją kampanię pod hasłem ekologii [ZDJĘCIA]

Remigiusz Priebe

Korzystamy z plików cookie, aby lepiej dostosować się do Twoich preferencji. Jeśli Ci to przeszkadza, możesz wyłączyć tę opcję w swojej przeglądarce. Zaakceptuj Czytaj więcej