Okno na Wągrowiec
Samorząd i polityka Wiadomości Wydarzenia

Złoty Medal dla pani Anny [ZDJĘCIA]

Na wniosek Cypriana Wieczorka, wójta gminy Damasławek, Anna Grzewińska została odznaczona przez Prezydenta RP Złotym Medalem za Długoletnią Służbę.

Dodajmy, że medal ten przyznawany jest za wzorowe oraz wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w służbie Państwa. Ostatnia Sesja Rady Gminy Damasławek była okazją do wręczenia medalu, gratulacji oraz podziękowań.

Warto dodać, że Pani Anna Grzewińska jest pracownikiem Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej od 31 lat.  Zatrudniona została 5 września 1991 roku na stanowisku pracownika socjalnego. 17 sierpnia 1992 roku została powołana na stanowisko Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Damasławku. Przez wszystkie lata swojej pracy wykonywała  obowiązki wzorowo i sumiennie.

Czynnie angażuje się w sprawy mieszkańców gminy Damasławek, jest członkiem gminnej komisji ds. rozwiązywania problemów alkoholowych oraz  Towarzystwa Współpracy gminy Damasławek z Zagranicą. Co roku razem z prezesem Towarzystwa przygotowuje paczki żywnościowe dla najuboższych mieszkańców gminy Damasławek oraz bony na opał.

W 2018 roku współpracowała przy projekcie „Twój czas w 7 gminach powiatu wągrowieckiego” tj. kompleksowym programie usług opiekuńczych dla niesamodzielnych osób starszych i ich faktycznych opiekunów. Aktywnie uczestniczy w sesjach rady gminy Damasławek czy gminnych uroczystościach.

Źródło: Gmina Damasławek

Czytaj także

WYPADEK: Samochód uderzył w drzewo. Dwie osoby trafiły do szpitala [FOTO]

Redakcja

WOŚP u nas ZAGRAŁA i już prawie 400 tysięcy ZEBRAŁA!

Redakcja

ALE JUBILEUSZ: Seniorzy… 20-letni! [FOTO]

Redakcja