Okno na Wągrowiec

Na sygnale Wiadomości Wydarzenia

ZŁODZIEJ ZŁAPANY! REGULARNIE OKRADAŁ WĄGROWIECKIE DROGERIE!

Mieszkaniec Wągrowca został zatrzymany w związku z podejrzeniem kilku kradzieży, do jakich doszło w dwóch sklepach drogeryjnych.

32-latek miał okradać sklepy od początku roku. Mężczyzna został rozpoznany przez pracownika ochrony i ujęty podczas kolejnej próby.

Analiza monitoringu pozwoliła na ustalenie, kiedy i co padało łupem złodzieja. Mężczyzna kilkukrotnie przychodził do sklepów przy ulicach Lipowej i Pocztowej w Wągrowcu i, po zabraniu artykułów drogeryjnych z półki, wychodził.

Obecnie trwa postępowanie, w którym wyjaśniane są wszystkie okoliczności kradzieży, a także to, co działo się potem ze skradzionym towarem. Sklepy liczą straty, które wstępnie oszacowane zostały na około 6 tysięcy złotych.

Za to przestępstwo grozi wągrowczaninowi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Wągrowiec

Czytaj także

UWAGA! DRZEWA SPADŁY NA ULICE! Jedno przygniotło samochód. Droga jest zablokowana. Inne spadło na moście przy Rynku [ZDJĘCIA]

Krzysztof Czapul

Kolejne paczkomaty stanęły w Wągrowcu [ZDJĘCIA]

Krzysztof Czapul

GROŹNA „ZABAWA” NA TORACH: Nastolatki układały kamienie tuż przed jadącym szynobusem

Krzysztof Czapul

Korzystamy z plików cookie, aby lepiej dostosować się do Twoich preferencji. Jeśli Ci to przeszkadza, możesz wyłączyć tę opcję w swojej przeglądarce. Zaakceptuj Czytaj więcej