Okno na Wągrowiec

Kronika Wiadomości Wydarzenia

ZDARZYŁO SIĘ: 10 lat temu OTWARTO wągrowiecki AQUAPARK

Dokładnie 26 stycznia 2011 roku otwarto w naszym mieście to wodne królestwo.

Uroczystego przecięcia wstęgi dokonał ówczesny burmistrz Stanisław Wilczyński. Prezesem Aquaparku była wówczas Anita Wiczyńska.

Od tego czasu nie tylko wągrowczanie chętnie z uroków tego wodnego królestwa korzystają. Rekordowo jednego dnia było ich blisko tysiąc!

– Dziś są nasze URODZINY! Jedyne, niepowtarzalne, wyjątkowe, najlepsze, okrągłe! Dokładnie 10 lat minęło od otwarcia Aquaparku Wągrowiec. Wydaje się, jakby to było wczoraj – informują dzisiaj pracownicy naszego Aquaparku i dodają:

– Drodzy Aquaparkowicze! Chcemy wszystkim Wam razem i każdemu z osobna podziękować najmocniej jak potrafimy za te wszystkie, wspólne lata. Dziękujemy za Wasz uśmiech, radość ze spędzonego czasu na basenie, za wszystkie wspólne lekcje pływania, śmiech w rwącej rzece, zjazdy na zjeżdżalni, dobre słowa, za wsparcie i sugestie, które przyczyniają się do naszego rozwoju. Bo to właśnie dzięki Wam i dla Was istniejemy.

Ze względu na obostrzenia obiekt jest zamknięty, ale wszyscy liczą, że już wkrótce to się zmieni i miłośnicy wodnej rekreacji będą mogli wrócić do Aquaparku, aby znów korzystać z basenu pływackiego, rekreacyjnego, zjeżdżalni, saun, groty solnej.

Czytaj także

COVID-19: Kilkanaście nowych przypadków. Prawie 400 osób na kwarantannie w powiecie [RAPORT DZIENNY]

Remigiusz Priebe

Wągrowiec MA SZANSĘ na dofinasowanie budowy DROGI PIESZO-ROWEROWEJ. Opublikowano listę rankingową

Remigiusz Priebe

Z OSTATNIEJ CHWILI: DRZEWO PRZEWRÓCIŁO SIĘ NA KOŚCIUSZKI

Remigiusz Priebe