serpol praca

Okno na Wągrowiec
Gorący temat Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

Zbiórka na NAJDROŻSZY LEK ŚWIATA dla Olgi. Tanecznie POMÓŻMY tej chorej dziewczynce

Już w najbliższą niedzielę 17 października od godziny 16:00 w Hali Widowiskowo Sportowej w Skokach odbędzie się charytatywna impreza pod hasłem „Taneczna Niedziela Dla Olgi”.

 O Oldze Miśkiewicz z pobliskiego Kiszkowa pisaliśmy już wiele razy. Ta mała dziewczynka choruje na śmiertelną chorobę – rdzeniowy zanik mięśni. Ratunkiem dla niej jest najdroższy lek świata. Niestety, ta terapia to koszt około 9 mln zł.

Na szczęście dobrych ludzi jest wielu i pomoc dla Oldzi ruszyła szybko – są wpłaty, pomoc na FB, przeróżne imprezy, kiermasze, konkursy. Dotąd udało się zebrać około 6 milionów złotych, to jednak wciąż zbyt mało. Na szczęście najbliższa impreza z pomocą dla Olgi już w najbliższą niedzielę.

W niedzielę w hali widowiskowo-sportowej w Skokach czeka nas charytatywna impreza „Taneczna Niedziela dla Olgi”.

– Wydarzeniu będą towarzyszyły między innymi następujące atrakcje: zaplatanie warkoczyków, dmuchańce, zumba dla dzieci i dorosłych, kawiarenka, kącik plastyczny, kącik sportowy, tańce integracyjne dla dzieci i dorosłych – wyjaśniają organizatorzy.

Będzie również loteria fantowa, gdzie będzie można wylosować między innymi voucher do kosmetyczki czy też do fryzjera. Bilety do kina, bony podarunkowe do restauracji i wiele, wiele innych upominków.

– Serdecznie zapraszamy już w tę niedzielę! Wszystkie ręce i nogi na pokład dla Olgi! – mówi Beata Druciarek, jeden z organizatorów tej imprezy.

Czytaj także

Wlazł kotek na drzewo, a znieść go musieli strażacy [FOTO]

Redakcja

Dary trafiły do podopiecznych ośrodka szkolno-wychowawczego [FOTO]

Redakcja

Pijany jechał rowerem. Upadł i wezwał pomoc, kłamiąc, że połamał nogi

Redakcja