Okno na Wągrowiec
Wiadomości Wiadomości z ratusza Wydarzenia

Zaszczep się w Wągrowcu!

artdent baner

Wystarczy krótka rozmowa z konsultantem dyżurującym pod numerem telefonu 989, aby jeszcze w tym tygodniu umówić się na szczepienie w Wągrowcu.

Zarówno w punkcie szczepień powszechnych przy Miejskim Domu Kultury, jak i w punkcie populacyjnym przy Zespole Gabinetów Lekarza Rodzinnego  „Hipokrates”, są jeszcze wolne terminy.

Wakacje to doskonały czas na przyjęcie szczepionki przez młodych ludzi, którzy do rozpoczęcia nowego roku szkolnego mogą uzyskać pełną odporność. W punkcie szczepień populacyjnych przy ulicy Bobrownickiej w przyszłym tygodniu zarezerwowano ponad 200 szczepionek dla dzieci i młodzieży w wieku od 12-15 lat. W tym miejscu kwalifikację na szczepienie przeprowadza lekarz. Starsza młodzież, czyli osoby, które ukończyły 15. rok życia, mogą rejestrować się na szczepienie także w punkcie szczepień powszechnych, który od kwietnia działa przy Miejskim Domu Kultury przy ulicy Kościuszki 55.

W obu punktach szczepienia są wykonywane szczepionką przeciw COVID-19 firmy Pfizer. Ministerstwo Zdrowia przewiduje ograniczenie dostaw tej szczepionki w lipcu, dlatego warto skorzystać z wolnych terminów i zarejestrować się na szczepienie w Wągrowcu.

Czytaj także

Dla szpitala sprzęt medyczny od firm z Mieściska i Gołańczy [ZDJĘCIA]

Redakcja

WAŻNE: W Wągrowcu zaginęła kotka „Mela” [ZDJĘCIA]

Redakcja

ZASZCZEP SIĘ na targowisku w Skokach

Redakcja