Okno na Wągrowiec

Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

KONCERTY i STAND-UP z okazji Imienin Wągrowca! [ZAPOWIEDŹ]

art dent 800
BNP-misja-sam-800x600

Na Rynku wystąpią: Afromental, Adam Van Bendler oraz Tomasz Karolak i Pączki w Tłuszczu.

Weekend 23-25 lipca zapowiada się bardzo gorąco. I to nie tylko ze względu na pogodę, ale przede wszystkim imprezy kulturalne. Z okazji Imienin Wągrowca na naszym Rynku odbędą się koncerty oraz występ stand-upera.

W piątek 23 lipca o godzinie 20.00 wystąpi znany i lubiany zespół Afromental, którego człon stanowią Tomson i Baron, muzycy znani z popularnych telewizyjnych Talent Show (Voice od Poland i Voice Kids).

Następnego dnia, w sobotę 24 lipca wieczorem scena na Rynku będzie należeć do Adama Van Bendlera, polskiego komika i stan-upera, który z pewnością wielu z nas rozbawi do łez.

Niedziela 25 lipca to znów koncert. Wtedy na scenie zobaczymy znanego i lubianego aktora Tomasza Karolaka, ale nie w aktorskiej, ale muzycznej odsłonie – z zespołem Pączki w Tłuszczu.  

UWAGA! Wszystkie imprezy są bezpłatne. Obowiązywać będą aktualne obostrzenia związane z epidemią. 

Afromental

– polski zespół muzyczny pochodzący z Olsztyna, wykonujący muzykę z pogranicza rocka, rapcore’u i hip-hopu, założony w 2004 roku.

Adam Van Bendler, a właściwie Adam Marcin Bendler

– polski komik, stand-uper, konferansjer, aktor, scenarzysta, reżyser oraz producent skeczy internetowych i teledysków, osiągających łącznie ponad 20-milionowe zasięgi. Założyciel Fundacji Psia Krew.

Tomasz Karolak i Pączki w Tłuszczu

– Tomasz Paweł Karolak to polski aktor teatralny, telewizyjny i filmowy, lektor, reżyser teatralny, przedsiębiorca, satyryk, piosenkarz i wokalista zespołu Pączki w Tłuszczu, który współtworzy z Bartoszem Miecznikowskim. Założyciel i dyrektor artystyczny Teatru IMKA.

Czytaj także

SPOTKANIE Z DAWIDEM OGRODNIKIEM!

Redakcja

COVID-19: U nas NOWYCH ZAKAŻEŃ nie ma. Kilka osób WIĘCEJ na kwarantannie [RAPORT DZIENNY]

Redakcja

Szczepieniobus kolejny raz w Wągrowcu

Urząd Miejski w Wągrowcu