Okno na Wągrowiec
Gorący temat Na sygnale Na własne oczy Wiadomości Wydarzenia

Z OSTATNIEJ CHWILI: W SĄDZIE MĘŻCZYZNA RZUCIŁ SIĘ Z DRUGIEGO PIĘTRA! [NOWE FAKTY]

artdent baner

Około 14.30 w wągrowieckim Sądzie Rejonowym doszło do wypadku.

Nieoficjalnie udało nam się ustalić, że mężczyzna, któremu groził areszt, w akcie desperacji rzucił się z drugiego piętra w gmachu wągrowieckiego sądu.

Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe i policję. Mężczyznę odwieziono do naszego szpitala. Jego stan nie jest na razie znany.

Skontaktowaliśmy się z Krzysztofem Szymańskim, rzecznikiem wągrowieckiej policji, któy to zdarzenie nam potwierdził. Okazuje się, że mężczyzna to mieszkaniec jednej z wiosek powiatu wągrowieckiego, który na korytarzu był zakuty w kajdanki i w asyście policjantów. Mimo to wyrwał się i rzucił z drugiego piętra.

Z racji tego, że doszło do tego z udziałem policjantów, to będzie przeprowadzone śledztwo w tej sprawie. Na miejscu już pracuje prokurator, zabezpieczony zostanie także monitoring w wągrowieckim sądzie.

Nam udało się ustalić, że mężczyzna był zatrzymany i do aresztu miał trafić w związku z zarzutami znęcania się nad bliskimi.

Czytaj także

Pijany bez kontaktu leżał na pomoście. Dopłynąć do niego musieli… strażacy

Redakcja

Rowerzysta na widok policjantów szybko zeskoczył z roweru. Miał powody…

Redakcja

Z OSTATNIEJ CHWILI: Wypadek na drodze Wągrowiec – Rogoźno. Droga jest zablokowana! Potrzebny helikopter LPR dla ciężko rannego kierowcy

Redakcja