Okno na Wągrowiec

Gorący temat Na sygnale Wiadomości Wydarzenia

Z OSTATNIEJ CHWILI: ROWERZYSTĘ POTRĄCIŁA CIĘŻARÓWKA! POSZKODOWANY STRACIŁ PRZYTOMNOŚĆ!

Do wypadku doszło około godziny 15.20.

Do zdarzenia doszło dzisiaj, około godziny 15.20 na ulicy Walki Młodych w Gołańczy. W okolicach przejścia dla pieszych, przy skrzyżowaniu z ulicami Mrotka i Kościelną, samochód ciężarowy marki Mercedes potrącił 28-letniego mieszkańca tego miasta jadącego na rowerze.

Jak udało nam się ustalić, rowerzysta w wyniku wypadku odniósł poważne obrażenia i stracił przytomność. Na miejsce przyjechało pogotowie ratunkowe, które zabrało poszkodowanego do szpitala w Wągrowcu.

Policja aktualnie wyjaśnia jak doszło do wypadku. Na miejscu pracuje zespół dochodzeniowy policji i technik kryminalistyki, został też powiadomiony prokurator. Do czasu zakończenia czynności śledczych, ruch w tym miejscu może być utrudniony.

Do wypadku doszło w Gołańczy przy skrzyżowaniu ulicy Walki Młodych z ulicami Kościelną i Mrotka. Zdjęcie: Google Street View.

Czytaj także

GROŹNA „ZABAWA” NA TORACH: Nastolatki układały kamienie tuż przed jadącym szynobusem

Krzysztof Czapul

Z OSTATNIEJ CHWILI! CIĘŻARÓWKA ZDERZYŁA SIĘ Z SZYNOBUSEM! CO NAJMNIEJ JEDEN PASAŻER W SZPITALU! [ZDJĘCIA/FILMY]

Remigiusz Priebe

MĘŻCZYZNA ZATRZYMAŁ PIJANEGO KIEROWCĘ, ALE ON UCIEKŁ. Policjanci znaleźli go po godzinie

Krzysztof Czapul

Korzystamy z plików cookie, aby lepiej dostosować się do Twoich preferencji. Jeśli Ci to przeszkadza, możesz wyłączyć tę opcję w swojej przeglądarce. Zaakceptuj Czytaj więcej