Okno na Wągrowiec

Gorący temat Na sygnale Wiadomości Wydarzenia

WCZORAJ W NOCY DACHOWAŁ SAMOCHÓD. Jedna osoba została poszkodowana

Do tego zdarzenia doszło wczoraj koło Srebrnej Góry (gmina Wapno).

W środę po godzinie 23.00 wągrowieckich strażaków poinformowano o wypadku do jakiego doszło w okolicy Srebrnej Góry (między Wapnem a Turzą). Z informacji wynikało, że samochód osobowy wypadł z drogi i dachował.

Na miejsce wysłano straż pożarną, policję o zespół ratownictwa medycznego. Po przybyciu na miejsce zdarzenia okazało się, że samochód osobowy znajdował się w polu na dachu. Poszkodowany w tym zdarzeniu mężczyzna znajdował się w pojeździe osoby postronnej, która natrafiła na to zdarzenie. Mężczyzna był przytomny, bez widocznych obrażeń zewnętrznych.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu osobie poszkodowanej wsparcia psychicznego oraz przekazaniu poszkodowanego przybyłemu na miejsce ZRM. Po przebadaniu przez ratownika medycznego osoba biorąca udział w zdarzeniu nie została zabrana do szpitala. Po skończonych oględzinach policyjnych samochód postawiony został na koła.

Czytaj także

POŻARY: Płoną trawy, trzciny i gałęzie

Remigiusz Priebe

WYBORY PREZYDENCKIE: Komisarz utworzył obwody głosowania w szpitalu i DPS-ach

Remigiusz Priebe

Po kolizji panie umówiły się przy bankomacie. Ale sprawczyni… zwiała

Krzysztof Czapul

Korzystamy z plików cookie, aby lepiej dostosować się do Twoich preferencji. Jeśli Ci to przeszkadza, możesz wyłączyć tę opcję w swojej przeglądarce. Zaakceptuj Czytaj więcej