Okno na Wągrowiec
Na sygnale Wiadomości Wydarzenia

WPADLI W KOMINIARKACH DO MIESZKANIA I PAŁKAMI POBILI DOMOWNIKÓW! TRZECH PODEJRZANYCH ZATRZYMAŁA POLICJA

Policjanci ustalili podejrzanych w sprawie o pobicie do jakiego doszło w jednej z miejscowości w gminie Wapno. Trzech zatrzymanych mężczyzn z powiatu nakielskiego na czas prowadzonego postępowania zostało aresztowanych.

Do zdarzenia doszło w nocy 16 listopada w jednej z miejscowości na terenie gminy Wapno. Do mieszkania, gdzie przebywało dwóch pokrzywdzonych, wtargnęło trzech mężczyzn – mieszkańców powiatu nakielskiego, w wieku od 19 do 29 lat.

W chwili samego zdarzenia ubrani byli na czarno, w kominiarkach. Używając pałek zadawali pokrzywdzonym uderzenia po całym ciele.

Pokrzywdzeni zdecydowali się powiadomić policję w 2 dni po zdarzeniu. Już po kilku godzinach trzech podejrzanych zamkniętych było za kratami więziennej celi.

Wobec mężczyzn wszczęto postępowanie, w którym badane będą między innymi motywy ich postępowania. Dotychczas usłyszeli oni zarzuty pobicia, naruszenia miru domowego, za co grozi im kara do trzech lat pozbawienia wolności. Na czas jego trwania sąd zastosował wobec zatrzymanych środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

Źródło: KPP Wągrowiec

Czytaj także

POSZUKIWANY PEDOFIL SAM SIĘ ZGŁOSIŁ NA KOMISARIAT! POLICJANCI GO SPISALI I… WYPUŚCILI!

Redakcja

Nastolatek złapany z narkotykami. Wpadł podczas rutynowej kontroli drogowej

Remigiusz Priebe

Zatrzymał się przed przejściem, by przepuścić pieszych. Staranował go samochód jadący za nim!

Remigiusz Priebe

SĘDZIA PODEJRZANY O JAZDĘ POD WPŁYWEM ALKOHOLU ZAWIESZONY. Grozi mu nawet wydalenie z pracy

Krzysztof Czapul

Po pijaku zdemolował wiatę przystankową! Grozi mu 5 lat więzienia!

Remigiusz Priebe

PIRAT SZARŻOWAŁ MOTOCYKLEM TUŻ PRZED JADĄCYM SZYNOBUSEM! Poszukuje go policja

Krzysztof Czapul

Korzystamy z plików cookie, aby lepiej dostosować się do Twoich preferencji. Jeśli Ci to przeszkadza, możesz wyłączyć tę opcję w swojej przeglądarce. Zaakceptuj Czytaj więcej