Okno na Wągrowiec

Na sygnale Wiadomości Wydarzenia

WPADLI W KOMINIARKACH DO MIESZKANIA I PAŁKAMI POBILI DOMOWNIKÓW! TRZECH PODEJRZANYCH ZATRZYMAŁA POLICJA

Policjanci ustalili podejrzanych w sprawie o pobicie do jakiego doszło w jednej z miejscowości w gminie Wapno. Trzech zatrzymanych mężczyzn z powiatu nakielskiego na czas prowadzonego postępowania zostało aresztowanych.

Do zdarzenia doszło w nocy 16 listopada w jednej z miejscowości na terenie gminy Wapno. Do mieszkania, gdzie przebywało dwóch pokrzywdzonych, wtargnęło trzech mężczyzn – mieszkańców powiatu nakielskiego, w wieku od 19 do 29 lat.

W chwili samego zdarzenia ubrani byli na czarno, w kominiarkach. Używając pałek zadawali pokrzywdzonym uderzenia po całym ciele.

Pokrzywdzeni zdecydowali się powiadomić policję w 2 dni po zdarzeniu. Już po kilku godzinach trzech podejrzanych zamkniętych było za kratami więziennej celi.

Wobec mężczyzn wszczęto postępowanie, w którym badane będą między innymi motywy ich postępowania. Dotychczas usłyszeli oni zarzuty pobicia, naruszenia miru domowego, za co grozi im kara do trzech lat pozbawienia wolności. Na czas jego trwania sąd zastosował wobec zatrzymanych środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

Źródło: KPP Wągrowiec

Czytaj także

POLICJA I STRAŻACY POSZUKUJĄ DAMIANA HEPNERA. Jego życiu może zagrażać niebezpieczeństwo

Krzysztof Czapul

PRZEZ 3 MIESIĄCE NIE POJEŹDZI: Wągrowczanin stracił prawo jazdy za szaleńczą jazdę w terenie zabudowanym

Remigiusz Priebe

ZAGINĘŁA JÓZEFA WIELGUS. POSZUKUJE JEJ POLICJA. Kobieta choruje na schizofrenię

Krzysztof Czapul