Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Na sygnale Wiadomości Zwierzęta

Wlazł kotek na słup, a… znieść go musieli strażacy [FOTO]

Do tego zdarzenia doszło kilka dni temu w Budzyniu.

W ubiegły piątek około godziny 13.00 straż pożarną zaalarmowano, że w kot wszedł na słup elektryczny i nie może z niego samodzielnie zejść.

To zgłoszenie się potwierdziło. Kot znajdował się na slupie elektrycznym na osiedlu Piaski w Budzyniu.

Na szczęście przestraszonemu zwierzakowi z pomocą przyszli strażacy z Chodzieży oraz pracownicy Pogotowia Energetycznego.

Źródło: OSP Budzyń

Czytaj także

TLENEK WĘGLA: Starszy mężczyzna po zatruciu trafił do szpitala. Ewakuacja mieszkańców

Redakcja

Pożar ALTANY w Wągrowcu [FOTO]

Redakcja

Zostań strażakiem. Sprawdź, jak to zrobić

Redakcja