Okno na Wągrowiec

Na sygnale Wiadomości Wydarzenia

WAŻNE: POLICJA POSZUKUJE ŚWIADKÓW ZDERZENIA SZYNOBUSU Z CIĘŻARÓWKĄ W BOLECHOWIE!

Policjanci z Poznania szukają świadków katastrofy w ruchu lądowym. Do zdarzenia doszło 29 kwietnia w Bolechowie na trasie Wągrowiec-Poznań.

Funkcjonariusze z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu wyjaśniają przyczyny katastrofy w ruchu lądowym, do której doszło 29 kwietnia 2020 roku około godziny 17.30 w Bolechowie na drodze wojewódzkiej nr 196 (14 km 5 hm – obwodnica Murowanej Gośliny) na strzeżonym przejeździe kolejowym.

Kierujący pojazdem marki Man wraz z naczepą marki Kempf, pomimo opuszczonych zapór kolejowych i włączonej sygnalizacji ostrzegającej o nadjeżdżającym pojeździe szynowym, wjechał na przejazd i doprowadził do zderzenia z szynobusem kursującym na trasie Wągrowiec – Poznań Wschód.

Osoby, które posiadają informacje na temat zdarzenia proszone są o kontakt z Policją. Można zgłaszać się osobiście w Wydziale Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu przy ul. Szylinga 2, pokój nr 19 lub telefonicznie pod numerem telefonu 61-841-36-17, 61-841-30-90 czynnym w godz. 7.00-15.00 lub 61-841-56-13 oraz pod numerem alarmowym 112 czynnym całą dobę.

Źródło: KMP Poznań

Czytaj także

UWAGA! OSZUST próbuje OKRAŚĆ EKSPEDIENTÓW w Wągrowcu i okolicy!

Remigiusz Priebe

TIR wylądował W ROWIE. Droga została ZABLOKOWANA [ZDJĘCIA]

Remigiusz Priebe

POLICJA: W piątek i w niedzielę akcja PRĘDKOŚĆ – ZERO TOLERANCJI

Remigiusz Priebe