Okno na Wągrowiec
Gorący temat Na sygnale Wiadomości

Wandale znów zniszczyli nową ścieżkę rowerową! Burmistrz apeluje do policji [FOTO]

Wągrowiecka policja zapewnia, że już zajęła się tą sprawą.

W ostatnich dniach ponownie doszło do aktu wandalizmu na nowo wybudowanej drodze rowerowej pomiędzy ulicami Nad Nielbą i Gnieźnieńską.

– Przyznam, że nie znajduję słów, by opisać, jak oburza mnie taki bezmyślny wandalizm. To kompletny brak szacunku dla pracy innych ludzi i brak świadomości, że niszczy się nasze wspólne dobro – mówi burmistrz Jarosław Berendt i dodaje:

– Wszyscy powinniśmy wziąć odpowiedzialność za nasz miejski majątek i piętnować każdy akt jego dewastacji. Może sytuację poprawi przykładne ukaranie winnych ?Trzeba jednak ich złapać, dlatego będę ponownie rozmawiał z komendantem policji i prosił o zwiększenie liczby patroli, w tym patroli pieszych. Może to sprawi, że aktów wandalizmu będzie mniej.

Burmistrzowi już odpowiedzieli policjanci:

– Już w poniedziałek podjęliśmy czynności w tej sprawie. Pracujemy nad ustaleniem sprawców – wyjaśnia przedstawiciel wągrowieckiej policji.

Przypomnijmy, że wcześniej nieznani dotąd sprawcy wyrwali i przewrócili kilkanaście barierek ochronnych umocowanych przy ścieżce rowerowej na wysokości ulicy Piaskowej.

Źródło: wagrowiec.eu

Czytaj także

ZKM PRZYPOMNA: Od poniedziałku miejskie autobusy jeżdżą jak w wakacje

Redakcja

Złoty medal dla wągrowieckiego kombatanta [FOTO]

Redakcja

„The HOOR” szuka męskich głosów

Redakcja