serpol praca

Okno na Wągrowiec
Gorący temat Inne dyscypliny Na luzie Relacje wideo Sport Wiadomości

Wągrowczanin dostał się do słynnego „Ninja Warrior”! Jego występ będzie można zobaczyć w telewizji Polsat [FILM/FOTO]

Darek Nikiel z Wągrowca to miłośnik nietypowych biegów z przeszkodami. Teraz postanowił wziąć udział w bardzo popularnym programie telewizyjnym „Ninja Warrior Polska”.

Opublikowany przez Dariusza Nikiela Środa, 10 maja 2023

Darek od kilku lat jest chyba najbardziej znanym wągrowczaninem, który startuje w zawodach, gdzie biec trzeba w trudnym terenie. Na swoim koncie ma wiele ukończonych biegów ultra, gdzie dodatkowo trzeba zmierzyć się z czasem arcytrudnymi przeszkodami. Teraz postanowił swoje umiejętności pokazać całej Polsce.

– W końcu nadszedł ten moment – zdradza Darek i dodaje:

– Pojechałem do Warszawy, by wziąć udział w castingu do programu „Ninja Warrior”. Pierwszy etap składał się z  7 testów sprawnościowych. Po castingu odkryliśmy plac zabaw dla dużych dzieci [film powyżej – przyp. red.].

Drugi etap to była rozmowa z producentami programu. To było w maju, a już paręnaście dni później Darek dowiedział się, że dostał się do 9. edycji programu i będzie miał możliwość zmierzenia się ze słynnym torem Ninja Warrior!

Teraz przed nim nagranie w gliwickiej hali Arena. A kiedy program będzie można obejrzeć na antenie telewizji Polsat? Najpewniej dopiero wiosną, bo jesienią Polsat wyemituje 8. edycję tego programu. Z pewnością będziemy o tym szczegółowo informować. A za Darka oczywiście trzymamy kciuki. Najlepiej, żeby doszedł aż na sam szczyt góry Midoyama [to finał tego programu, a dojść tam udaje się tylko nielicznym – przyp. red.]!

Ninja Warrior Polska

  • polski program telewizyjny typu reality show emitowany na antenie telewizji Polsat od 3 września 2019 roku, oparty na japońskim formacie Ninja Warrior (emitowanym tam pod nazwą Sasuke).

Źródło: FB Dariusz Nikiel

Czytaj także

WAŻNE: Jutro będą utrudnienia w ruchu drogowym

Redakcja

WAŻNE: Będą utrudnienia w ruchu drogowym

Redakcja

Wągrowczanin wystartuje dzisiaj na dystansie potrójnego Ironmana!

Redakcja