serpol praca

Okno na Wągrowiec
Grzegorz Piechowiak
Społeczeństwo Wiadomości

W Wągrowcu będą zbierać odpady wielkogabarytowe [HARMONOGRAM]


zatrudnie
artdent baner

Administracja Spółdzielni Mieszkaniowej w Wągrowcu informuje mieszkańców o wyznaczonych przez  urząd miejski w Wągrowcu i REMONDIS Sanitech terminach zbiórki poniższych odpadów:

Piątek, 8 września:

– zbiórka odpadów wielkogabarytowych (bez elektrośmieci tj. telewizory, radia, pralki itp. bez ceramiki łazienkowej, brodzików, wanien, kabin prysznicowych itp., bez opon samochodowych). Każdy mieszkaniec chcący pozbyć się odpadów wielkogabarytowych powinien wystawić je dzień wcześniej niż wyznaczona zbiórka lub najpóźniej do godz. 7.00 wyznaczonego dnia w miejscu (przy śmietnikach), w którym regularnie są wystawiane pozostałe odpady.

Administracja Spółdzielni Mieszkaniowej w Wągrowcu przypomina o zakazie wystawiania odpadów wielkogabarytowych przy śmietnikach poza terminami wyznaczonymi, tereny są monitorowane.

OSOBY NIE STOSUJĄCE SIĘ DO TYCH WYTYCZNYCH ZOSTANĄ OBCIĄŻONE KOSZTAMI WYWOZU I UTYLIZACJI ODPADÓW – tłumaczą pracownicy Spółdzielni Mieszkaniowej i jednocześnie informują, że należy samodzielnie dokonać odstawienia tych oraz innych odpadów poza wyznaczonymi terminami do PSZOK przy ul. Skockiej 13A w Wągrowcu, od poniedziałku do piątku w godz. od 10.00 do 18.00 oraz sobotę od 9.00 do 13.00.

Źródło: SM w Wągrowcu

Fot. ilustracyjne „OnW’

Czytaj także

Szajka złodziei już złapana. Okradli kiosk oraz maszyny do gier

Redakcja

Dla Sary będą rzucać do tarczy lotkami

Redakcja

Wypadek i kolizja z udziałem rowerzystów. Jeden z nich doznał wielu obrażeń [FOTO]

Redakcja