Okno na Wągrowiec
Samorząd i polityka Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

W Ratuszu wybrali specjalistę ds. promocji

Spośród wszystkich kandydatów konkurs wygrała Anna Donal.

Przypomnijmy, że wągrowiecki Ratusz ogłosił konkurs na stanowisko specjalista ds. komunikacji społecznej i promocji, który dołączy do zespołu Referatu Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji Miasta.

W ramach swoich obowiązków nowy urzędnik będzie zajmował się m.in. obsługą mediów społecznościowych, przygotowywaniem aktualności i obsługą działów oficjalnego serwisu internetowego miasta, a także przygotowywaniem wydarzeń oraz kampanii promocyjnych w kraju i za granicą.

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem – wpłynęło 10 ofert, ale ponoć nie wszystkie spełniały kryteria. Ostatecznie wybrano kandydaturę Anny Donal, która dotąd pracowała w wągrowieckim urzędzie miejskim jako stażystka. Pani Anna jest wągrowczanką.  

– Pani Anna Donal uzyskała pozytywną ocenę o przydatności zawodowej na ww. stanowisko. Poziom wiedzy merytorycznej kandydata, związanej ze specyfiką stanowiska pracy oraz posiadane kwalifikacje i doświadczenie zawodowe gwarantują prawidłowe wykonywanie powierzonych obowiązków – czytamy w uzasadnieniu, opublikowanym przez Ratusz.

Czytaj także

ZKM PRZYPOMNA: Od poniedziałku zmiana rozkładu jazdy miejskich autobusów

Redakcja

Zdolna uczennica PSM w Wągrowcu i jej sukcesy! [FOTO]

Redakcja

Dziś sesja rady miejskiej Wągrowca. Zapadnie decyzja ws. obligacji

Krzysztof Czapul