serpol praca

Okno na Wągrowiec
Grzegorz Piechowiak
Fotoreportaże Gorący temat Na luzie Na własne oczy Piłka nożna Relacje wideo Społeczeństwo Sport Sport dzieci i młodzieży Wiadomości Wydarzenia

VEOLIA EURO CUP 2019 za nami! [FOTO, WIDEO]


zatrudnie
artdent baner

140 zespołów, 1716 zawodników wzięło udział w tegorocznej edycji. Rozdano 1716 medali,  595 nagród rzeczowych i 1856 posiłków.

Turniej VEOLIA EURO CUP 2019 zorganizowany został przez DawidaJasińskiego (Akademia Piłkarska Calcio Wągrowiec) i rozegrany został w 3 miastach: Skoki, Szamocin, Margonin. Jak co roku turniej okazał się sukcesem sportowym i organizacyjnym,  a co za tym idzie wspaniałą promocją miast i dyscypliny jaką jest piłka nożna.

Zwycięzcami w poszczególnych kategoriach wiekowych zostali:

Rocznik 2007 – Warta Poznań (województwo wielkopolskie). Grały 23 zespoły.

Rocznik 2008 – AP CALCIO WĄGROWIEC (województwo wielkopolskie). Grały 24

Zespoły.

Rocznik 2009 – Progres Gorzów (województwo lubuskie) Grały 24 zespoły.

Rocznik 2010 – Polonia Trzebnica (województwo dolnośląskie). Grały 24 zespoły.

Rocznik 2011 – UKS Gol Brodnica (województwo kujawsko-pomorskie). Grało 25 zespołów.

Rocznik 2012 – turniej bez klasyfikacji końcowej. Grało 20 zespołów.

Na każdym turnieju odbył się pokaz freestyle football w wykonaniu wicemistrza Polski Miłosza Stopińskiego.

Dawid Jasiński mówi: – Chciałbym podziękować wszystkim trenerom i zawodnikom za to, że byli z nami. Była to rekordowa liczba uczestników i też zespołów, które miały do przejechania setki kilometrów m.in Gubin, Wrocław, Warszawa, Szczecin, Gdynia, Ustka, Legionowo, Trzebnica, Kołobrzeg. Organizacja tak dużego wydarzenia nie miałaby prawa bytu, gdyby nie nasi sponsorzy. Chciałbym serdecznie podziękować za współpracę firmie VEOLIA, Wągrowiecka Fabryka Mebli, Lindner, Kabat, Decathlon, EKO-KLAN, Givova, Księgarnia Muszyńscy to dzięki Wam dzieci miały okazję przeżyć wspaniałą przygodę. Duże słowa uznania i podziękowania kieruję do Burmistrza Miasta i Gminy Skoki Tadeusza Kłosa, Burmistrza Miasta i Gminy Szamocin Eugeniusza Kucnera, Starosty Powiatu Wągrowieckiego Tomasza Kranca i Starosty Powiatu Chodzieskiego Mirosława Juraszka.

Turnieje rozegrane zostały na obiektach klubów sportowych KS Wełna Skoki, Sokoła Szamocin i Leśnika Margonin. Prezesi wspomnianych klubów mocno zaangażowali się w pomoc organizacyjną za co im również bardzo dziękuje. W tych wszystkich podziękowaniach nie może zabraknąć rodziców AP CALCIO WĄGROWIEC, na których zawsze można liczyć.

Dawid Jasiński dodaje: – Korzystając z okazji chciałbym zaprosić do naszego klubu CALCIO WĄGROWIEC wszystkie chętne dzieci lubiące sport i piłkę nożną. Gramy-Bawimy-Rozwijamy – to nasze hasło, którym się inspirujemy.

DOŁĄCZ/ ZAPISZ dziecko do AP CALCIO WĄGROWIEC!

Pierwsze dwa treningi są bezpłatne. Nabór dla poszczególnych kategorii wiekowych (treningi również w wakacje!): rocznik 2014-2015, rocznik 2012-2013, rocznik 2011 – mistrz ligi OZPN Piła, rocznik 2010, rocznik 2009 – II vice mistrz ligi OZPN Piła, rocznik 2008 – mistrz ligii OZPN Piła, rocznik 2007 – mistrz ligi OZPN Piła / II wicemistrz województwa.

Informacje i zapisy: Dawid Jasiński 603-083-937, dawid@akademia-calcio.pl

FOTO, WIDEO: KInga Wrzesińska, Organizator.

Czytaj także

WYPADEK. Motocykl zderzył się z samochodem. Dwie młode kobiety lekko poszkodowane [FOTO]

Redakcja

38-latek w Skokach miał ZAKAZANĄ plantację. Zatrzymała go POLICJA

Redakcja

50. Rajd Pojazdów Zabytkowych odwiedzi Skoki!

Redakcja