Okno na Wągrowiec

Na sygnale Wiadomości Wydarzenia

UWAGA! UCIEKŁ GROŹNY PRZESTĘPCA! ZOSTAŁ SKAZANY ZA ZABÓJSTWO SIOSTRY

Policja wszczęła intensywne poszukiwania i wydała komunikat.

W związku z ucieczką z Zakładu Poprawczego z Kcyni 20-letniego Adama Przybysza policjanci prowadzą poszukiwania. Wychowanek oddalił się z placówki wczoraj (6 kwietnia) około godziny 20. Policja wydała w sprawie poszukiwań komunikat:

Poszukiwany Adam Przybysz
Wczoraj (6.04.20) około godziny 20 z Zakładu Poprawczego w Kcyni samowolnie oddalił się wychowanek Adam Przybysz ur. 03.09.1999r., s. Jana i Aleksandry zam. Gącz 28/1, gm. Janowiec Wielkopolski.
Za wymienionym policja prowadzi poszukiwania. Wszystkie osoby, które znają miejsce pobytu poszukiwanego, bądź mają wiedzę na temat tego, gdzie się ukrywa proszone są o kontakt z najbliższą jednostką policji lub pod numerem alarmowym. Gwarantujemy anonimowość !

Adam Przybysz został skazany za zabójstwo w sierpniu 2016 roku swojej siostry Katarzyny. Miał wtedy 16 lat. Ofiarę z licznymi ranami kłutymi znalazła w domu matka. Kiedy kobieta wróciła do domu, w jednym z pomieszczeń natrafiła na zakrwawione, poranione ciało swojej 30-letniej córki.

Ofiara od dłuższego czasu pracowała w Holandii. Do rodzinnego Gącza w gminie Janowiec Wielkopolski przyjechała na krótko, żeby odwiedzić rodzinę. Tamtego wieczoru czas spędzała z bratem. Prawdopodobnie nakłaniała go, aby wrócił do szkoły, którą rzucił.

Matka wychowywała Adama samotnie.

Zobacz materiał o tym zabójstwie zrealizowany przez ekipę programu Uwaga! TVN: https://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/16-latek-zamordowal-wlasna-siostre-oficjalna-strona-programu-uwaga-tvn,210285.html

Czytaj także

SZUKAMY WŁAŚCICIELA: Znaleziono tablicę rejestracyjną

Remigiusz Priebe

Z OSTATNIEJ CHWILI: SAMOCHÓD DACHOWAŁ NA TRASIE WĄGROWIEC-ROGOŹNO! JEDNA OSOBA POSZKODOWANA [ZDJĘCIA]

Remigiusz Priebe

Z OSTATNIEJ CHWILI: W LESIE NATRAFIONO NA ZWŁOKI MĘŻCZYZNY!

Krzysztof Czapul