Okno na Wągrowiec


Gorący temat Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

UWAGA! To NACIĄGACZE! Zapraszają na BADANIA, a będą wciskać SPRZĘT rehabilitacyjny i TURNUSY

Spotkanie ma się odbyć w poniedziałek 9 listopada w Wapnie, w jednej z restauracji.

Poinformował nas o tym nasz czytelnik.

– W mojej skrzynce pocztowej znalazłem ulotkę. Jestem pełen podziwu co do kreatywności oszustów, naciągaczy. Wymyślili sobie, że pod płaszczykiem badań lekarskich, prawie wszystkich schorzeń, osiągną swój oszukańczy cel. Już nie garnki, kołdry, ale teraz leczą i rehabilitują. Cudotwórcy! – zwraca uwagę.

Ulotka informuje, że w poniedziałek 9 listopada w jednej z restauracji w Wapnie przeprowadzone będą badania dla osób po 40-tym roku życia.

To mają być badania układu krążenia (ciśnienie, elastyczność naczyń krwionośnych, zapotrzebowanie serca na krew), funkcji przewodu pokarmowego, wątroby i pęcherzyka żółciowego, chorób reumatycznych, kości i stopnia osteoporozy, alergenów, toksyn i metali ciężkich.

Organizator informuje, że liczba miejsc jest ograniczona, a obowiązkowa jest wcześniejsza rejestracja, tylko telefonicznie.

Małym drukiem na końcu napisane jest, że w czasie oczekiwania na wyniki będzie przedstawiona oferta Centrum Rehabilitacji Leczniczej, a także oferta turnusów rehabilitacyjnych.

Co ciekawe, na ulotce nie ma żadnego adresu, ani informacji o organizatorze. Interesujące jest również to, że mamy okres pandemii i obostrzeń oraz zakaz większych zgromadzeń, zwłaszcza dla osób starszych.

Czytaj także

Zjazd GWIAZD szczypiorniaka już za nami [ZDJĘCIA]

Redakcja

WŁADZA chce dzisiaj ROZMAWIAĆ z MIESZKAŃCAMI na placu Wrzosowym [ZAPOWIEDŹ]

Redakcja

WAŻNE: Spotkanie z mieszkańcami na Placu Wrzosowym w innym terminie

Redakcja