Okno na Wągrowiec

Gorący temat Na sygnale Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

UWAGA! POLICJA SZUKA KIEROWCY, KTÓRY SPOWODOWAŁ UPADEK ROWERZYSTY. 70-LATEK TRAFIŁ DO SZPITALA!

Kierowca nie zatrzymał się. Nie udzielił pomocy. Odjechał.  

Do tego wypadku doszło w piątek po południu na drodze ze Smuszewa do Komasina (gm. Damasławek/gm. Wapno). Starszy mężczyzna jechał rowerem i przewrócił się od podmuchu przejeżdżającego auta, które go wymijało. 70-latek doznał poważnych obrażeń nogi i głowy. Do szpitala w Wągrowcu zabrało go pogotowie ratunkowe. Mężczyzna nadal przebywa w szpitalu.

Kierowca auta, który doprowadził do tego wypadku, nie zatrzymał się, nie pomógł poszkodowanemu i odjechał. Teraz szuka go wągrowiecka policja, która w tej sprawie prowadzi postępowanie.

To jednak będzie trudne, bo policjanci nie mają dokładniejszych informacji na temat tego pojazdu. Jeśli ktokolwiek był świadkiem tego zdarzenia i ma wiedzę na ten temat, powinien skontaktować się Komendą Powiatową Policji w Wągrowcu.   

Czytaj także

WYBORY PREZYDENCKIE: Komisarz utworzył obwody głosowania w szpitalu i DPS-ach

Remigiusz Priebe

IMGW OSTRZEGA: W nocy czeka nas przymrozek

Remigiusz Priebe

KORONAWIRUS w powiecie wągrowieckim, stan na 3 kwietnia, godz. 12.00: NIE MA OSÓB W SZPITALU, 217 OSÓB OBJĘTYCH KWARANTANNĄ, A 54 NADZOREM EPIDEMIOLOGICZNYM

Krzysztof Czapul

Korzystamy z plików cookie, aby lepiej dostosować się do Twoich preferencji. Jeśli Ci to przeszkadza, możesz wyłączyć tę opcję w swojej przeglądarce. Zaakceptuj Czytaj więcej