Okno na Wągrowiec

Piłka nożna Piłka ręczna Sport Wiadomości Wydarzenia

Udany weekend NIELBISTÓW: Piłkarze i szczypiorniści ROZBILI rywali

BNP-misja-sam-800x600

Piłkarze ręczni w swojej hali nie dali żadnych szans ekipie z Kościerzyny, a futboliści w Pucharze Polski kwitkiem odprawili Olimpię Koło.

Po dwóch ligowych porażkach wągrowieccy szczypiorniści mieli coś do udowodnienia. W sobotę w swojej hali podejmowali drużynę niżej notowaną w tabeli – Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna.

I to było przełamanie na jakie czekali kibice „żółto-czarnych”. Nasi dominowali od początku i bez trudu ograli rywala aż 31-18! Na pochwałę zasługuje cała ekipa, ale bez wątpienia wyróżnić należy Pawła Gregora, który zaliczył w tym meczu aż 11 celnych trafień.

Gorsi od piłkarzy ręcznych z pewnością nie chcieli być piłkarze Nielby, którzy w ten weekend z MKS Olimpia Koło zagrali mecz 1/16 Pucharu Polski. I również wygrali gładko, bo 4-0.

Bramki dla żółto czarnych zdobyli: Marcin Trojanowski (pierwszy gol w barwach Nielby), Tomasz Bzdęga, Jakub Kubiński i kapitan „żółto-czarnych” Michał Steinke.

Wkrótce dowiemy się kto będzie naszym kolejnym rywalem w Pucharze Polski, a już w sobotę rusza liga. Nasi piłkarze o godz. 15.00 na swoim stadionie podejmą ekipę Pomorzanina Toruń.

Źródło: MKS Nielba Wągrowiec

kondolencje Dziwulski
Podziekowania Ewertowska
kondolencje Bartkowiak Wojewoda
kondolencje Bartkowiak
kondolencje Ewertowski

Czytaj także

ZAGRA NIELBA: Szczypiorniści chcą skruszyć Tytanów. Piłkarze ruszą na Gwardzistów

Krzysztof Czapul

Piłkarze wrócili z JEDNYM punktem. Szczypiorniści u siebie WYGRALI

Krzysztof Czapul

ZAGRA NIELBA: Szczypiorniści u siebie z Kwidzyniem. Piłkarze jadą do Świnoujścia

Krzysztof Czapul