Okno na Wągrowiec

Gorący temat Na sygnale Wiadomości Wydarzenia

UCZNIOWIE i NAUCZYCIEL kończą kwarantannę. Nikt NIE jest ZAKAŻONY

Tydzień temu okazało się, że jedna z uczennic Zespołu Szkół nr 1 w Wągrowcu jest zakażona koronawirusem.

Napisaliśmy o tym jako pierwsi: Z OSTATNIEJ CHWILI: ZAKAŻENIE w wągrowieckiej SZKOLE! To NASTOLATKA, która właśnie… SKOŃCZYŁA KWARANTANNĘ. Całą KLASĘ wysłano do DOMU

Przypomnijmy, że przeszło tydzień temu, w piątek 4 września okazało się, że nastolatka, uczęszczająca na kursy doszkalające w ZS nr 1 w Wągrowcu, jest zakażona koronawirusem. Co zaskakujące, dziewczyna właśnie skończyła kwarantannę i miała być zdrowa. Niestety, wróciła do szkoły i tego samego dnia wągrowiecki Sanepid poinformował ją, że jednak jest chora.

Nastolatka z gminy Wągrowiec miała kontakt tylko ze swoją klasą (ponad 20. uczniów) i jednym nauczycielem. Dziewczyna, cała jej klasa oraz wspomniany nauczyciel trafili na 10-dniową kwarantannę. Dzisiaj ona się kończy. Dodajmy, że żadna z tych osób nie była testowana.  

Jak usłyszeliśmy w Sanepidzie, nikt z tej grupy nie miał objawów koronawirusa, dlatego jutro wszyscy mogą spokojnie wrócić do szkoły. Zakażona nastolatka wraca do zdrowia. Jej stan jest na tyle dobry, że odbywa się to w izolacji domowej, a nie w szpitalu.

Czytaj także

KORONAWIRUS: WZROST osób na kwarantannie to skutek wykrycia kolejnej osoby ZAKAŻONEJ

Krzysztof Czapul

WAŻNE: ZAKAŻONY KORONAWIRUSEM 71-letni MĘŻCZYZNA z powiatu wągrowieckiego. Przebywa w SZPITALU

Krzysztof Czapul

RESPIRATOR stacjonarny dla wągrowieckiego szpitala

Redakcja