Okno na Wągrowiec

Wiadomości Wiadomości z ratusza Wydarzenia Zdrowie

Szczepieniobus kolejny raz w Wągrowcu [FILM]

art dent 800

W czwartek 7 października od godziny 14:00 do 18:00 będzie można zaszczepić się jednodawkowym preparatem Johnson&Johnson.

Na koniec września prawie 55 procent mieszkańców Wągrowca jest w pełni zaszczepionych, co daje nam wysokie 180 miejsce w ogólnopolskim rankingu zaszczepienia mieszkańców w gminach. W czwartek  7 października będzie kolejna okazja do poprawienia tego wyniku, a przede wszystkim do zwiększenia odporności mieszkańców i uchronienia przed skutkami kolejnej fali pandemii.

Obecnie bez kolejek i bez konieczności wcześniejszej rejestracji można zaszczepić się preparatem Pfizer w punkcie szczepień przy ulicy Bobrownickiej 3 w Wągrowcu, który jest czynny od poniedziałku do piątku  w godzinach od 9:00 do 16:00.

W czwartek 7 października od godziny 14:00 do 18:00 będzie można zaszczepić się jednodawkowym preparatem Johnson & Johnson w szczepieniobusie, który zaparkuje przed Urzędem Miejskim w Wągrowcu, ul. Kościuszki 15a. W tym miejscu również będzie można zaszczepić się bez konieczności wcześniejszej rejestracji.

Czytaj także

COVID-19: Mamy u nas 2 NOWE ZAKAŻENIA. Na kwarantannie 53 osoby [RAPORT DZIENNY]

Redakcja

W Wągrowcu jest podawana TRZECIA DAWCA szczepionki

Urząd Miejski w Wągrowcu

Przyjdź i POMÓŻ Agacie. Potrzebny jest SZPIK. Zostań DAWCĄ

Redakcja