Okno na Wągrowiec

Gorący temat Na sygnale Wiadomości Wydarzenia

SPOWODOWAŁ WYPADEK! Ucierpiała jego koleżanka, a on uciekł. Trafił do aresztu

kondolencje-Eugeniusz-Hanczuk

W Czesławicach, kierujący laguną nie zapanował nad autem i wypadł z drogi, pasażerka trafiła do szpitala, a kierowca uciekł.

W sobotę we wczesnych godzinach porannych w Czesławicach, kierujący laguną wypadł z drogi kończąc swoją jazdę na przydrożnym polu. W zdarzeniu ucierpiała nastolatka, którą koleżanka zawiozła do szpitala.

Wówczas policja została powiadomiona o zdarzeniu drogowym. Policjanci wyjaśniający jego okoliczności udali się na miejsce. Okazało się, że kierowcy już tam nie ma, a najbliższa rodzina już zabierała się za wyciąganie auta. Policjanci po zabezpieczeniu pozostawionych śladów, ustalili, że kierowcą jest 18-letni mężczyzna, który po zdarzeniu poszedł do domu.

Zatrzymany w miejscu zamieszkania przez patrol został osadzony w policyjnym areszcie. Mężczyzna – jak się okazało – po badaniach miał w organizmie około 1,5 promila alkoholu. To, jakie były okoliczności zdarzenia oraz jakie było stężenie alkoholu w organizmie kierującego, będzie wyjaśniane we wszczętym postępowaniu.

Źródło: KPP Wągrowiec

Czytaj także

Prawie 2 LATA WIĘZIENIA dla GRAŻYNY FIETZ za nieudzielenie pomocy i PORZUCENIE CIAŁA WASYLA W LESIE. Wyrok jest prawomocny

Remigiusz Priebe

MŁODOCIANI WANDALE ZNISZCZYLI miejski rower. Sprawa została skierowana DO SĄDU DLA NIELETNICH

Remigiusz Priebe

CZWORO DZIECI bawiło się NA ZAMARZNIĘTYM JEZIORZE. Przechodzień wezwał POLICJĘ

Remigiusz Priebe