Okno na Wągrowiec

Na sygnale Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

UCIEKAŁ POLICJI! Miał zakaz prowadzenia pojazdów, był naćpany i miał narkotyki w aucie

BNP-misja-sam-800x600

Nie zatrzymał się do kontroli. Ale policja go dopadła. Wtedy okazało się dlaczego uciekał.

W sobotnie przedpołudnie policjanci patrolujący ulicę Gołańczy, postanowili poddać kontroli kierującego pojazdem mercedes. Mężczyzna, jak się okazało, w sposób zupełnie niewłaściwy zareagował na podawane sygnały świetlne i dźwiękowe. Zamiast się zatrzymać, zaczął dynamicznie oddalać się.

Pościg trwał przez kilka ulic Gołańczy, w końcu mężczyzna zatrzymał się przy straży pożarnej, a policjanci zastawili pojazd uniemożliwiając dalszą jazdę. Już wkrótce wyjaśnił się powód zachowania 30-letniego mieszkańca powiatu nakielskiego.

Mężczyzna prowadził samochód pomimo orzeczonego zakazu sądowego, posiadał przy sobie trochę ponad 4,4 gramów amfetaminy, a badanie krwi wykazało, że pojazd prowadził również pod działaniem tego środka. 30-latek naraził się na poważne konsekwencje, gdyż zarówno ucieczka przed patrolem policji, kierowanie pod wpływem środków odurzających, a także wbrew postanowieniu sądowemu o zakazie kierowania, to przestępstwa. Już dziś mężczyzna trafił za kraty, gdyż sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu.

Źródło: KPP Wągrowiec

kondolencje Tyrakowska
Kondolencje Garbatowski

Czytaj także

ZDERZENIE AUT NA TRASIE DO POZNANIA: Droga była zablokowana [ZDJĘCIA]

Remigiusz Priebe

MATURA 2021: W powiecie zdaje ponad PÓŁ TYSIĄCA OSÓB [ZDJĘCIA]

Remigiusz Priebe

NIELETNI WANDALE ZNISZCZYLI, rodzice pokryją szkody, a SĄD ZDECYDUJE O KARZE

Remigiusz Priebe