Okno na Wągrowiec
Na luzie Społeczeństwo Wiadomości

SPARTAKIADA SOŁTYSÓW: Gmina Gołańcz NAJLEPSZA [FOTO]

artdent baner

W niedzielę, 23 kwietnia, w hali Sportowej przy Zespole Szkół im. Karola Libelta w Gołańczy odbyła się Spartakiada Sołtysów Powiatu Wągrowieckiego.

W spartakiadzie rywalizowało łącznie 29 zawodniczek i zawodników z sołectw gmin Gołańcz, Mieścisko, Skoki oraz Gminy Wiejskiej Wągrowiec.

Spartakiadę, którą po raz pierwszy zorganizował Powiat Wągrowiecki oraz Stowarzyszenie Sołtysów Powiatu Wągrowieckiego otworzył Wicestarosta Michał Piechocki wraz z panem Leszkiem Łochowiczem Prezesem Powiatowego SSWW.

W spartakiadzie, której celem jest popularyzacja kultury fizycznej i rekreacji wśród sołtysów Powiatu Wągrowieckiego, prawo startu mieli sołtysi lub jeden członek rady sołeckiej z danego sołectwa Powiatu Wągrowieckiego.

Zawodnicy spartakiady rywalizowali w 10 konkurencjach: strzał na bramkę kijem do unihokeja, rzuty karne do bramki, układanie na czas jednego boku kostki Rubika, rzut lotką do tarczy, rzut przedmiotami do celu, rzut do kosza, jazda rowerem na czas, wędkowanie na sucho, turniej szachowy i turniej warcabowy.

Zawody prowadził Andrzej Wieczorek Wiceprezes Powiatowego LZS a także Członek Zarządu Powiatu Wągrowieckiego. Zwycięzcom nagrody wręczyli starosta wągrowiecki Tomasz Kranc oraz wicestarosta Michał Piechocki.

Generalna klasyfikacja końcowa:

1 miejsce – Gmina Gołańcz

2 miejsce – Gmina Wągrowiec

3 miejsce – Gmina Mieścisko

4 miejsce – Gmina Skoki.

Źródło: wagrowiec.pl

kondolencje Szulczewska

Czytaj także

WAŻNE: Wiemy, gdzie dziś i w najbliższych dniach nie będzie u nas prądu [WYKAZ]

Redakcja

Wojewoda: „Żadnemu z dzieci nie zagraża niebezpieczeństwo. Dzieci zostały objęte pomocą pediatryczną, psychologiczną i socjalną”

Redakcja

Z OSTATNIEJ CHWILI: Wojewoda przyjechał do Wągrowca ws. przemocy w rodzinie zastępczej

Redakcja