Okno na Wągrowiec

Inne dyscypliny Sport Wiadomości Wydarzenia

SLUGFEST 18 BEZ UDZIAŁU PUBLICZNOŚCI! Organizatorzy będą zwracać za bilety

Gala walk MMA „Slugfest 18”, zaplanowana w hali wągrowieckiego OSiR-u na 12 września, odbędzie się, ale bez udziału publiczności.

Jak poinformowali organizatorzy, zaplanowana na 12 września gala MMA „Slugfest 18” odbędzie się w formie niemasowej, bez publiczności, a jedynie z udziałem zaproszonych gości. Wpływ na to miały mieć opinie Komendy Powiatowej Policji w Wągrowcu oraz Państwowego Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego w Wągrowcu, a decyzję podjęto we współpracy z burmistrzem Wągrowca oraz Urzędem Miejskim.

– Mamy wielki szacunek do zawodników i ich przygotowań, ze względu na nich walki się odbędą – tłumaczą organizatorzy przeprowadzenie imprezy, mimo że nie będą w niej uczestniczyć kibice.

Przypomnijmy, że pierwotnie gala miała się odbyć już w marcu, jednak te plany zostały pokrzyżowane przez wybuch pandemii koronawirusa. Nowy termin imprezy planowano początkowo wyznaczyć na przełom maja i czerwca, ale ostatecznie ustalono go na 12 września.

Równocześnie organizatorzy poinformowali, że zwroty za zakupione bilety będą dokonywane do 11 września w Dojo Wągrowiec.

Gala Slugfest 18 odbędzie się bez udziału publiczności.Z uwagi na opinie Komendy Powiatowej Policji w Wągrowcu oraz…

Opublikowany przez Slugfest Wtorek, 1 września 2020

Źródło: Slugfest
Zdjęcie: Archiwum OnW/Marek Świdrak (Slugfest 16)

Czytaj także

RONDO CEGIELSKIEGO na Lipowej i ULICA SZARYCH SZEREGÓW nad jeziorem?

Remigiusz Priebe

Z OSTATNIEJ CHWILI: Opozycja przejęła Komisję Rewizyjną

Remigiusz Priebe

ZNASZ tego ZŁODZIEJA? Ściga go nasza POLICJA. Okradł sklep „Media Expert” [FILM]

Krzysztof Czapul