Okno na Wągrowiec
Do kina Gorący temat Inne dyscypliny Kultura Na imprezę Na luzie Piłka nożna Społeczeństwo Sport Styl życia Wiadomości Wydarzenia

RUSZ SIĘ! W weekend nie siedź w domu. Przewodnik imprezowy

Klubowa impreza na plaży? A może na sportowo – kolarstwo, mecz piłki nożnej. A może disco zabawa lub wakacyjny festyn? Na finał zagra Electric Light Orchestra. Oto weekendowe atrakcje.

PIĄTEK

Wieczorne Party z Regatami

To już kolejna edycja imprezy dla fanów muzyki klubowej. W plenerze miłośników dobrej zabawy czekają występy świetnych didżejów. Organizatorzy imprezę reklamują jako „największa impreza klubowa w regionie!”.

Miejsce: Wągrowiec, plaża miejska. Start: godzina 18.00. Wstęp wolny.

 SOBOTA

V Otwarte Mistrzostwa Wągrowca w Cross Country

Organizatorzy zapraszają na kolejną imprezę sportową – V Otwarte Mistrzostwa Wągrowca w Cross Country MTB XC 2019 w ramach Pucharu Wielkopolski w Cross Country.

Miejsce: Ośrodek Sportu i Rekreacji. Start godz. 10:00

Nielba zagra sparing

Trwają już przygotowania nielbistów do występów w III lidze. W sobotę w samo południe nasi zagrają sparing z ekipą z Szydłowa. Będzie możliwość przyjrzenia się jak niebiści będą się prezentować bez Tomka Bzdęgi i Michała Steinke, którzy odeszli do Mieszka Gniezno. A może zobaczymy już nowe twarze w żółto-czarnych trykotach.

Piknik Kolarski w Runowie

W sobotę i niedzielę Merx, Komenda Powiatowa Policji w Wągrowcu oraz Gmina Wągrowiec organizują w Runowie Piknik Kolarski. A co czeka chętnych? Mistrzostwa Polski Przedszkolaków, Mistrzostwa Wielkopolski Szkół Podstawowych, Mistrzostwa Gminy Szkółek Kolarskich, Mistrzostwa Wielkopolski Policji, Służby Zdrowia  i Służb Liturgicznych oraz Mistrzostwa Cyklosportu Mastersów i Amatorów.

Start: godz. 10.30.

Festyn Wakacyjny w Srebrnej Górze

Już jutro w Srebrnej Górze moc atrakcji dla dzieci! A na przybyłych czekać będą: dmuchańce, ściana wspinaczkowa, strzelnica, fotobudka, stoisko KGW, karaoke oraz oczywiście smakołyki – dla dzieci bezpłatne.

Start o godzinie 14.00.

NIEDZIELA

Electric Light Orchestra zagra na Rynku!

W niedzielę na wągrowieckim Rynku wystąpi Electric Light Orchestra. To brytyjska grupa działająca w latach 70-tych i 80-tych. Jeden z największych zespołów w historii muzyki. Ich przeboje  zna cały świat.

Podczas koncertu będzie można usłyszeć takie utwory jak: All over the world, Last train to London, Livin´ Thing, Mr. Blue Sky, Ticket to the Moon, Calling America, Evil Woman, Don’t bring me down czy Rock and Roll is King.

Komediowe kino w Gołańczy

W ramach Wakacyjnych projekcji w niedzielę w Kinie GOK w Gołańczy organizatorzy zaprasają na wieczór z komedią. Wstęp wolny. Start o godz 19.00.

Disco zabawa w Gołańczy

W niedzielę od 21.00 do 1.00 GOK w Gołańczy zaprasza do amfiteatru na wakacyjną disco-zabawę. Zagra didżej DJ Danley.

Kino MDK również zaprasza na seanse przez cały weekend. A co będą grali?

„Annabelle wraca do domu”. 12 lipca godz. 19.30, 21.45. 13 lipca godz. 19.30, 21.45. 14 lipca godz. 20.00.

Demonologowie Ed i Lorraine Warren chcą za wszelką cenę uniemożliwić Annabelle dokonywanie kolejnych okrutnych czynów. Przywożą opętaną lalkę do zamkniętego pokoju z niezwykłymi przedmiotami w swoim domu. Układają ją „bezpiecznie” za poświęconym szkłem i proszą księdza o udzielenie błogosławieństwa. Nadchodzi jednak zupełnie bezbożna noc, kiedy Annabelle budzi zamknięte w pokoju złowieszcze duchy, które na swój nowy cel obierają dziesięcioletnią córkę Warrenów Judy i jej przyjaciół.

Men In Black International. 12 lipca godz. 17.00, 13 lipca godz. 17.00, 14 lipca godz. 17.30.

Men in Black zawsze chronili Ziemię przed szumowinami z innych planet. Tym razem zmierzą się z największym globalnym zagrożeniem w historii – w ich organizacji jest… wtyczka.

Czytaj także

„Sami swoi. Początek” od dzisiaj w kinach! [OFICJALNY ZWIASTUN]

Redakcja

Będzie dodatkowy koncert Marka Torzewskiego!

Redakcja

Występ wągrowczanina we Francji nagrodzony owacją na stojąco!

Redakcja