Okno na Wągrowiec
Do kina Inne dyscypliny Kultura Na imprezę Na luzie Piłka nożna Samorząd i polityka Społeczeństwo Sport Styl życia Wiadomości Wydarzenia

RUSZ SIĘ! W weekend nie siedź w domu. Przewodnik imprezowy

To już ostatnie dni Imienin Wągrowca. Będzie hucznie – na finał Margaret i Urszula! A co oprócz tego? Sprawdźcie!

PIĄTEK

Zapomniana piosenka w DDS i na Rynku

W ramach IV Wielkopolskich Dni Sztuki i Zdrowia dzisiaj w Dziennym Domu Seniora warsztaty biblioterapeutyczne, a na Rynku koncert plenerowy „Tango Fogg – zapomniana piosenka”.

Miejsce: DDS w Wągrowcu, Rynek. Godz. 20.00.

 SOBOTA/NIEDZIELA

Zawody w skokach przez przeszkody

To już XVII Memoriał Angeliki Jach w Damasławku. To już tradycyjnie regionalne zawody w skokach przez przeszkody, ale nie tylko. Będą pokazy woltyżerki, sztafeta przebierańców. A dla dzieci: dmuchańce, zamki, przejażdżki kucem.

Miejsce: Stadion w Damasławku. Start: godz. 8.00

Nielba gra sparing z Obrą

Za tydzień start Nielby Wągrowiec w III lidze. Na tydzień przed tym nielbiści zagrają sparing z Obrą Kościan. Mecz rozpocznie się o godz. 13.00 na stadionie w Margoninie.

Wągrowiec aktywny nocą!

Wągrowiec Aktywny Nocą to wieczorna impreza sportowa, która w tym roku wzbogacona będzie o muzyczną część. Na terenie OSiR rywalizować będą m.in. drużyny siatkarzy, piłkarzy nożnych, a także biegacze, którzy wystartują w „Nocnej Dwunastce”.

„Nocna Dwunastka” – formularz zgłoszeniowy dostępny pod adresem: http://tt.home.pl/gogolmtb/www/rej_wagr_noc_19/index.php

piłka nożna – Arkadiusz Kołacki, tel. 507 179 599

piłka siatkowa – Andrzej Newereńczuk, tel 601 282 734 lub Sławomir Kamiński, tel. 605 830 290

tenis ziemny (debel) – Dariusz Sobański, tel. 506 847 458

Miejsce: Ośrodek Sportu i Rekreacji. Start: godz. 18.00.

NIEDZIELA

VII Otwarty Turniej Par Brydża Sportowego

VII Otwarty Turniej Par Brydża Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta Wągrowca. Zapisy do godz. 9:50 w dniu turnieju. Wpisowe 25 zł + 5 zł – odpis do NZBS od zawodnika. Więcej informacji pod nr. tel. 609 128 712

Miejsce: Ośrodek Sportu i Rekreacji. Start: godz. 10.00.

Koncert finałowy z okazji DNI WĄGROWCA

Punktem kulminacyjnym Dni Wągrowca będzie finałowy koncert. Na scenie, która stanie na stadionie OSiR wystąpią takie gwiazdy jak My3, Margaret oraz Urszula. Wokół sceny nie zabraknie strefy dla dzieci i licznych zabaw z konkursami.

Miejsce: Ośrodek Sportu i Rekreacji, stadion piłkarski. Start: godz. 16.30.

Kino MDK również zaprasza na seanse przez cały weekend. A co będą grali?

Fighter. 26 lipca, godz. 20.00, 27, 28 lipca, godz. 20.30.

Zawodnik MMA – Tomek Janicki (Piotr Stramowski) ma wszystko: sławę, pieniądze i piękną Agatę (Aleksandra Szwed) u swojego boku. Na horyzoncie zaś walkę o mistrzowski pas. Kiedy w ostatniej chwili federacja zamienia prestiżowe starcie na Freak Fight z udziałem boksera Marka „Pretty Boya” Chmielnickiego (Mikołaj Roznerski), Tomek wpada we wściekłość. Pod wpływem emocji podejmuje kilka złych decyzji. Te wystarczają, by jego kariera z dnia na dzień legła w gruzach.

„Rocketman”. 26 lipca, godz. 17.30. 27 i 28 lipca, godz. 18.00.

Nieprawdopodobna historia jednej z największych gwiazd muzyki w historii popu i rocka. Poznamy Eltona Johna na chwilę przed przełomem w jego karierze. „Rocketman” to niezwykła podróż przez życie – od nieśmiałego geniusza pianina Reginalda Dwighta po absolutną międzynarodową megagwiazdę popu, znaną jako Elton John.

Czytaj także

Kilka razy był zatrzymywany przez policję. Miał dwa sądowe ZAKAZY jazdy. Teraz trafi za KRATKI!

Redakcja

Kolejne zmiany w organizacji ruchu na ulicy Skockiej w Wągrowcu

Redakcja

Gwiazdą wągrowieckiej Rock Nocy słynny Proletaryat! [POSŁUCHAJ]

Krzysztof Czapul