serpol praca

Okno na Wągrowiec
Grzegorz Piechowiak
Do kina Gorący temat Kultura Msze święte Na imprezę Na luzie Niezbędnik Piłka nożna Religia Społeczeństwo Sport Wiadomości Wydarzenia

RUSZ SIĘ! Sprawdź, co możesz robić w ten wolny dzień

artdent baner

Kino w plenerze lub pod dachem, derby regionu w piłkę nożną, a może odpust?

Dzisiaj święto Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny oraz Święto Wojska Polskiego, a przy tej okazji dzień wolny od pracy. Co można robić? Grill, spacer, ulubione hobby? A może coś innego? 

Otwarty jest wągrowiecki aquapark, knajpki, restauracje, lodziarnie. Warto jednak zwrócić uwagę na czas otwarcia, bo np. aquapark może mieć dziś te godziny odrobinę zmienione.

Może odpust

Dzisiaj odpusty odbędą się w wągrowieckim Klasztorze oraz parafii w Niemczynie. W Klasztorze msza odpustowa odbędzie się o godzinie 12.30. W Niemczynie zaś o 12.00.

Derby regionu!

O godzinie 15 na stadionie OSiR w Wągrowcu mecz zagrają nielbiści. To będzie ich trzecia potyczka na III-ligowym froncie. Jak dotąd mamy na koncie 1 porażkę i 1 remis, czas więc na zwycięstwo. Łatwo jednak nie będzie, bo zmierzymy się z mocnym rywalem – Mieszko Gniezno. Mecz poprowadzi arbiter Łukasz Ostrowski ze Szczecina, dla którego obecny sezon jest siódmym spędzonym na poziomie trzecioligowym.

Unia Wapno inauguruje rozgrywki

Swój pierwszy mecz w czwartek rozegra za to Unia Wapno, która na swoim boisku o godzinie 16.00 zmierzy się z zespołem Orzeł Pęckowo. To inauguracja rozgrywek Klasy Okręgowej (grupa VI).

Kino na plaży

Dzisiaj na plaży w Kobylcu o godz. 20.30  kino plenerowe i film „Czym chata bogata”. Wstęp wolny. Organizatorzy, urząd gminy i GOK w Łeknie wszystkich serdecznie zapraszają i proszą o zabranie kocy piknikowych, leżaków etc.

Kino MDK

Kto nie chce oglądać filmu w plenerze, ten może się wybrać do wągrowieckiego Kina MDK.

„Wilk w owczej skórze”, godz. 13.30, cena biletu: normalny 17 zł, ulgowy 15 zł, dzieci do 6 lat 13 zł. Czas trwania: 85 minut.

„Króle Lew”, godz. 15.30, cena biletu: normalny 17 zł, ulgowy – 15 zł. Czas trwania: 120 min. Od lat 7. Dubbing.

„Yesterday”, godz. 18.00, cena biletu: normalny 17 zł, ulgowy – 15 zł, czas trwania: 117 min. Od lat 15.

„Na bank się uda”, godz. 20.30, cena biletu: normalny 17 zł, ulgowy 15 zł, czas trwania: 110 minut. Od lat 15.

Czytaj także

WAŻNE: Wiemy, gdzie jutro i w najbliższych dniach nie będzie u nas prądu [WYKAZ]

Redakcja

WAŻNE: Wiemy, gdzie dziś i w najbliższych dniach nie będzie u nas prądu [WYKAZ]

Redakcja

IMGW OSTRZEGA: Jeszcze dzisiaj we znaki dadzą się nam UPAŁY. Będzie nawet +31 st. C

Redakcja