Okno na Wągrowiec

Samorząd i polityka Wiadomości Wydarzenia

ROSZADY W RATUSZU: PROMOCJA zajmie się też… ZDROWIEM. NOWY SZEF w wydziale inwestycji. PRZEJŚCIA z wydziału do wydziału

Od 1 kwietnia w wągrowieckim urzędzie miejskim doszło do zmian na niektórych stanowiskach.

Piotr Korpowski, rzecznik burmistrza Wągrowca poinformował nas o tej reorganizacji.

I tak. W związku z poszerzeniem zadań realizowanych przez Wydział Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji Miasta o zadania z zakresu ochrony zdrowia, zmianie (rozszerzeniu) uległa jego nazwa, otrzymując brzmienie Wydział Kultury, Sportu, Turystyki, Promocji Miasta i Ochrony Zdrowia.

Zmienił się także szef w jednym z wydziałów. Na stanowisko p.o. kierownika Wydziału Inwestycji i Mienia Komunalnego powołany został Krzysztof Bierła, który zastąpił Krzysztofa Tchórzewskiego.

Do Wydziału Inwestycji i Mienia Komunalnego na równoległe stanowisko została przeniesiona Wioletta Gryczka, zatrudniona dotychczas w Wydziale Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji Miasta. Jej zadania od 1 kwietnia realizować będzie Halina Ratajczak, zatrudniona dotychczas w Wydziale Oświaty. Jej zadania przejmie, zatrudniona na tym stanowisku Ewelina Szulc.

Z Wydziału Inwestycji i Mienia Komunalnego przeniesione na równoległe stanowiska zostały:  Marzena Rozmarynowska (do Wydziału Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami) oraz Ewelina Lorenc (do Wydziału Finansowego).

Czytaj także

ZWŁOKI MĘŻCZYZNY ZNALEZIONE W MIESZKANIU

Krzysztof Czapul

Wągrowiecki żłobek jest pełny. Coraz więcej dzieci w przedszkolach

Krzysztof Czapul

MĄŻ ZNĘCAŁ SIĘ NAD PANIĄ MAGDĄ. GDY MUSIAŁ ODDAĆ JEJ MIESZKANIE, Z ZEMSTY ZNISZCZYŁ JE… [FILM/ZDJĘCIA]

Krzysztof Czapul