Inne dyscypliny Sport Wiadomości Wydarzenia

PSIE ZAPRZĘGI: Krystian Rakocy i jego złota czwórka znów byli bezkonkurencyjni!

Zawodnik z Mieściska wygrał kolejne zawody z cyklu Pucharu Polski.

Ogólnopolskie Wyścigi Psich Zaprzęgów o Złotą Pyrę, czyli przedostatnie zawody Pucharu Polski w sezonie 2019/20, odbyły się w miniony weekend w niedalekich Owińskach pod Poznaniem.

Po dwóch dniach zmagań Krystian Rakocy wraz ze swoją złotą czwórką zdobył pierwsze miejsce w klasie DR4 NB, tym samym utrzymując prowadzenie w klasyfikacji Pucharu Polski.

Przypomnijmy, że jesienią zawodnik z Mieściska po raz kolejny zdobył tytuł Mistrza Polski. Pisaliśmy o tym w artykule Krystian i jego psi zaprzęg z tytułem Mistrza Polski! [FOTO].

Warto też wspomnieć, że w podpoznańskiej imprezie wzięła udział jeszcze jedna przedstawicielka RakocyTEAM – Natalia Tucholska, która dopiero po raz drugi wystartowała w zawodach na hulajnodze z dwójką psów. Zdobyła 4 miejsce w klasyfikacji ogólnej i równocześnie 3 miejsce w Pucharze Polski.