Okno na Wągrowiec

Gorący temat Na sygnale Wiadomości Wydarzenia

POLICJANCI Z GRUPY SPEED ZATRZYMALI U NAS DZISIAJ AŻ 5 PRAW JAZDY!

We wtorek na terenie powiatu wągrowieckiego działali policjanci ze specjalnie utworzonego zespołu Speed.

Grupę tą stanowią policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego z komend z Wągrowca, Piły, Chodzieży, Złotowa. Tylko tego dnia podczas działań kierowcy stracili 5 praw jazdy!

Policjanci w trakcie działań aż 4 kierującym zabrali prawo jazdy w związku z przekroczeniem prędkości w obszarze zabudowanym. Jeden kierowca stracił prawo jazdy w związku z przekroczeniem maksymalnego limitu punktów karnych.

Dzisiaj 27 lutego na terenie całego kraju trwają działania „Prędkość”. Działania mają charakter prewencyjny. Jednak kierujący, którzy nie będą stosować się do ograniczeń prędkości, a szczególnie ci, którzy będą tę prędkość rażąco przekraczać, muszą liczyć się z konsekwencjami prawnymi.

Źródło: KPP Wągrowiec

Czytaj także

IMGW: Kolejna noc z przymrozkiem

Redakcja

KORONAWIRUS w powiecie wągrowieckim, stan na 4 kwietnia, godz. 12.00: NIE MA OSÓB W SZPITALU, 214 OSÓB OBJĘTYCH KWARANTANNĄ, A 41 NADZOREM EPIDEMIOLOGICZNYM

Krzysztof Czapul

WYBORY PREZYDENCKIE: Komisarz utworzył obwody głosowania w szpitalu i DPS-ach

Remigiusz Priebe

Korzystamy z plików cookie, aby lepiej dostosować się do Twoich preferencji. Jeśli Ci to przeszkadza, możesz wyłączyć tę opcję w swojej przeglądarce. Zaakceptuj Czytaj więcej