Okno na Wągrowiec

Relacje wideo Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

POLICJA SZUKA SPRAWCZYNI KOLIZJI. Ktoś ją rozpoznaje? [FILM]

Do tego zdarzenia doszło 13 lutego na parkingu przy ulicy Kasprowicza w Wągrowcu.

Kolizja 13.02.2020 ul. Kasprowicza – ustalamy sprawcę

Wyjaśniamy sprawę kolizji parkingowej przy ul. Kasprowicza w Wągrowcu. Do zdarzenia doszło 13 lutego bieżącego roku.Sprawczyni pozostawiła za wycieraczką kartkę z prośbą o kontakt. Źle wpisany numer – z nerwów można się pomylić – uniemożliwił pokrzywdzonemu skontaktowanie się ze sprawcą. Sprawa została zgłoszona nam. Zakładamy że kobieta pochodzi z Wągrowca i ktoś może ją znać. Jeżeli ktoś rozpoznaje kobietę, to prosimy o kontakt z Wydziałem Prewencji KPP w Wągrowcu tel. 67 26 81 220 / 47 77 46 220 lub bezpośrednio z policjantem prowadzącym sprawę asp. Izabella Sandecka – tel. 696 067 662Prosimy udostępniajcie, chcemy sprawę wyjaśnić, aby za naprawę szkody zapłaciło towarzystwo ubezpieczeniowe sprawcy.

Opublikowany przez Komenda Powiatowa Policji w Wągrowcu Czwartek, 25 czerwca 2020

– Sprawczyni pozostawiła za wycieraczką kartkę z prośbą o kontakt. Źle wpisany numer – z nerwów można się pomylić – uniemożliwił pokrzywdzonemu skontaktowanie się ze sprawcą. Sprawa została zgłoszona nam – wyjaśniają wągrowieccy policjanci.

Policja zakłada, że kobieta pochodzi z Wągrowca i ktoś może ją znać.

– Jeżeli ktoś rozpoznaje kobietę, to prosimy o kontakt z Wydziałem Prewencji KPP w Wągrowcu tel. 67 26 81 220 / 47 77 46 220 lub bezpośrednio z policjantem prowadzącą sprawę aspirant Izabellą Sandecką – tel. 696 067 662 – apelują funkcjonariusze.

Źródło: KPP Wągrowiec

Czytaj także

Wągrowieccy strażacy dostaną ciężki samochód ratowniczo-gaśniczy. Wojewódzka komenda ogłosiła przetarg

Remigiusz Priebe

SIATKÓWKA: Urodzony w Wągrowcu Jakub Czerwiński zadebiutuje w PlusLidze! Podpisał kontrakt z jednym z najbardziej utytułowanych klubów [WIDEO]

Remigiusz Priebe

JAROSŁAW BERENDT CHCE, BY ANDRZEJ BARTKOWIAK ZOSTAŁ HONOROWYM OBYWATELEM WĄGROWCA. Złożył projekt uchwały w tej sprawie

Remigiusz Priebe