Okno na Wągrowiec
Na sygnale Wiadomości

Policja poszukuje świadków piątkowego wypadku w Marlewie. Kto reanimował rowerzystę?

Kondolencje Karol Krus

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu przyczyn i przebiegu tragicznego zdarzenia, proszone są o kontakt z policją.

Do wypadku doszło w miniony piątek 19 lipca przed godziną 9. we wsi Marlewo, na drodze Wągrowiec-Rogoźno. Biały, dostawczy samochód śmiertelnie potrącił rowerzystę. O zdarzeniu pisaliśmy w artykule WYPADEK! NIE ŻYJE ROWERZYSTA. SAMOCHÓD POTRĄCIŁ GO NA TRASIE WĄGROWIEC-ROGOŹNO!

Teraz okoliczności wypadku próbuje wyjaśnić policja, która w tej sprawie opublikowała komunikat:

Wydział Dochodzeniowo- Śledczy Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Obornikach poszukuje świadków wypadku drogowego, do którego doszło 19 lipca 2019 około godz. 8:40 w miejscowości Marlewo gmina Rogoźno, w którym kierujący samochodem dostawczym marki Iveco na drodze Wojewódzkiej W241 potrącił rowerzystę. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł kierujący rowerem.

– Osoby, które były świadkami tego wypadku i mają wiedzę na temat jego przebiegu proszone są o niezwłoczny kontakt z Komendą Powiatowa Policji w Obornikach pod numerem: 61 29 7 5 200 lub najbliższą jednostką Policji.

Szczególna prośba o niezwłoczny kontakt kierowana jest do mężczyzny, który w trakcie zdarzenia do momentu przyjazdu karetki pogotowia pomagał w reanimacji poszkodowanego.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Obornikach
Zdjęcia: OSP Rogoźno

Czytaj także

POLICJA OSTRZEGA: Oszustwo na „konkurs IKEA”

Redakcja

Nasi policjanci oddali cześć zmarłemu żołnierzowi [FILM]

Krzysztof Czapul

Honorowe Obywatelstwo Wągrowca dla zasłużonego dyrygenta

Redakcja