Okno na Wągrowiec
Na sygnale Wiadomości

POLICJA: jechali zbyt szybko, z sądowym zakazem jazdy, złapali zbyt dużo punktów. WPADLI…

W miniony w powiecie wągrowieckim wielu kierowców zostało zatrzymanych do kontroli w związku z przekroczeniem prędkości, kilkoro straciło prawo jazdy, zatrzymano kolejnego kierowcę z sądowym zakazem prowadzenia pojazdów, a także kierowcę, któremu zatrzymano prawo jazdy w związku z przekroczeniem limitu 24 punktów karnych.

Piątek, 24 maja:

W Siennie (gmina Wągrowiec) policjanci zatrzymali do kontroli mercedesa sprintera. 28-letni mieszkaniec Piły kierował busem. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy w związku z szeregiem wykroczeń drogowych, które popełnił w ciągu roku, a doprowadziło to do przekroczenia limitu 24 punktów karnych.

Sobota, 25 maja:

Pod wieczór policjanci zatrzymali do kontroli audi A3. Kierujący nim 21-letni mieszkaniec powiatu wągrowieckiego nie zastosował się do orzeczonego zakazu sądowego, który przez trzy lata zabraniał mu prowadzenia pojazdów mechanicznych.

W miniony weekend policjanci drogówki w ramach wykonywania czynności kontrolnych ujawnili szereg kierowców nie stosujących się do wprowadzonych ograniczeń prędkości. Zatrzymano trzy prawa jazdy za przekroczenie prędkości o powyżej 50 km/h w obszarze zabudowanym. Nie brakowało również kierowców, którzy otrzymali podwójną karę grzywny za popełnienie wykroczenia prędkości w warunkach recydywy.

Źródło: KPP Wągrowiec/asp. Dominik Zieliński

Czytaj także

IMGW OSTRZEGA: W nocy możliwy u nas ulewny DESZCZ i BURZE z GRADEM. WIATR nawet do 100 km na godzinę!

Krzysztof Czapul

POLICJA SZUKA ZAGINIONYCH Z WĄGROWCA I MIEŚCISKA [FOTO]

Krzysztof Czapul

WAŻNE: Wiemy, gdzie dziś i w najbliższych dniach nie będzie u nas prądu [WYKAZ]

Redakcja