Okno na Wągrowiec
Inne dyscypliny Sport Wiadomości Wydarzenia

Wągrowczanin ze srebrnym medalem na JBL Triathlon Sieraków! [FOTO]

Przez cały ostatni weekend maja nad jeziorem Jaroszewskim w Sierakowie triathloniści mierzyli się w kultowych zawodach JBL Triathlon Sieraków. Piotr Klupczyński z Wągrowca wraca stamtąd ze srebrnym medalem!

Podczas tegorocznej edycji rywalizacja odbyła się na trzech dystansach indywidualnych (112,99 km, 56,5 km oraz 28,25 km) oraz na jednym dystansie drużynowym (56,5 km). W sobotę warunki do startu były wyjątkowo dobre – bezchmurne niebo, temperatura w okolicach 22 stopni Celsjusza, lekki wiatr dodający zawodnikom pędu.

Ta idealna do startów pogoda przyciągnęła również wielu kibiców, którzy dodatkowo podgrzewali atmosferę oraz cieszyli się atrakcjami przygotowanymi przez organizatorów takimi jak strefa gastronomiczna oraz specjalna strefa dla dzieci przygotowana razem z fundacją Pho3nix.

Start był zdecydowanie udany dla Piotra Klupczyńskiego a z Wągrowca, który wywalczył srebrny medal w kategorii wiekowej 30-34 na dystansie połówki thriathlonu. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych udanych startów!

Fot: JBL Triathlon Sieraków

Na zdjęciu głównym Piotr Klupczyński pierwszy z lewej.

Czytaj także

Potrącenie 12-letniej rowerzystki na pasach. Winna rowerzystka i kierująca autem [FOTO]

Redakcja

Nasze dziewczyny świetnie popłynęły na ogólnopolskich zawodach w Poznaniu [FOTO] 

Redakcja

WAŻNE: Jutro będą utrudnienia w ruchu drogowym

Redakcja