Okno na Wągrowiec

Inne dyscypliny Kultura Sport Wiadomości Wydarzenia

POD NASZYM PATRONATEM: Kolejny turniej tańca już w kwietniu!

Za nieco ponad dwa miesiące wągrowiecką halę OSiR znów zapełnią pasjonaci tańca towarzyskiego.

Tym razem ten ogólnopolski turniej rozgrywany będzie w tańcach standardowych, takich jak tango, walc angielski, walc wiedeński, foxtrot i quickstep. Zwycięska para otrzyma puchar i nagrody ufundowane przez starostę wągrowieckiego.

W przerwach między konkursowymi zmaganiami, publiczność zobaczy taneczne show, w trakcie którego zaprezentują się formacje tańca nowoczesnego oraz pary specjalizujące się w tańcach latynoamerykańskich.

Tradycyjnie nie zabraknie plebiscytu publiczności, która również wybierze swoim zdaniem najlepszą parę. Zarówno dla zawodników, którzy zwyciężą plebiscycie, jak i dla głosującej publiczności przewidziano nagrody ufundowane przez Santander Bank Polska.

Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Starosty Wągrowieckiego odbędzie się 24 kwietnia o godzinie 19.00 w Hali OSiR w Wągrowcu.

Bilety w cenie 30 złotych są do nabycia w kasie Kina MDK (ul. Kościuszki 55) i Sklepie Elegant (ul. Kościuszki 2), a także na stronie www.bilety24.pl.

Organizatorami imprezy są Senior Dance Studio Club z Poznania oraz Sklep Elegant z Wągrowca. Partnerem strategicznym turnieju jest Santander Bank Polska, a patronem medialnym Portal Okno na Wągrowiec.

Czytaj także

UWAGA KIEROWCY: SPORY KOREK W KOZIEGŁOWACH! 3-kilometrowy odcinek samochody pokonują w pół godziny

Remigiusz Priebe

W WĄGROWCU SPORO PUSTYCH LOKALI CZEKA NA WYNAJĘCIE [ZDJĘCIA]

Krzysztof Czapul

SPECJALNIE PODPALIŁ MIESZKANIE. ZOSTAŁ ZATRZYMANY PRZEZ POLICJĘ

Krzysztof Czapul