Okno na Wągrowiec

Gorący temat Na sygnale Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

PIRAT SZARŻOWAŁ MOTOCYKLEM TUŻ PRZED JADĄCYM SZYNOBUSEM! Poszukuje go policja

Doszło do tego w niedzielę na przejeździe kolejowym za Skokami.

O motocykliście, który urządził sobie rajd tuż przy i na torach, wągrowieckiej policji zgłaszali przedwczoraj wczesnym popołudniem maszyniści z szynobusów jeżdżących na trasie Wągrowiec – Poznań.

Z ich relacji wynikało, że w okolicy Karolewa za Skokami, jakiś motocyklista na motocrossowej maszynie szarżował sobie wzdłuż torów, gdy akurat przejeżdżał tamtędy szynobus. Kierujący motocyklem stwarzał spore zagrożenie, bo nie ograniczał się tylko do jazdy wzdłuż torów obok szynobusu, ale także przejeżdżał przez tory tuż przed pędzącym składem kolejowym.

Gdyby tylko maszyna zgasła lub z innych przyczyn stanęła, doszłoby do nieszczęścia i groźnego wypadku.

Na miejsce wysłano patrol policji, ale pirata drogowego funkcjonariuszom ująć się nie udało. Jeśli ktoś zna jego tożsamość, to powinien skontaktować się z wągrowiecką policją. 

Czytaj także

ZŁODZIEJ OKRADŁ LOMBARD! MAMY NAGRANIE Z MONITORINGU! [FILM]

Krzysztof Czapul

Z OSTATNIEJ CHWILI: Wszedł do szpitala z siekierą. Zakłócał porządek. Mandatu nie przyjął

Krzysztof Czapul

POLICJA ZATRZYMAŁA PIJANEGO KIEROWCĘ! Miał 2,5 promila i jechał przez centrum Wągrowca! Grozi mu odsiadka i minimum 5 tys. zł grzywny

Krzysztof Czapul

Korzystamy z plików cookie, aby lepiej dostosować się do Twoich preferencji. Jeśli Ci to przeszkadza, możesz wyłączyć tę opcję w swojej przeglądarce. Zaakceptuj Czytaj więcej