Okno na Wągrowiec
Edukacja Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

KONKURS: Nasza szkoła „4” w ścisłej czołówce! Możesz pomóc. Zagłosuj!

Wągrowiecka szkoła podstawowa nr 4 jako jedyna z naszego powiatu bierze udział w internetowym konkursie pn. „Szkoła Małego Inżyniera”.

To konkurs dla szkół podstawowych z całej Wielkopolski. Organizatorem jest m.in. Volkswagen. Nagrodę otrzymuje 10 Finalistów wybranych na drodze głosowania. A jest nią np. całodniowy Festiwal Technologiczny, wystawa „W świecie nowych technologii”, warsztaty z robotyki, warsztaty z programowania.  

W głosowaniu internetowym, która trwa do piątku 6 grudnia bierze udział 100 szkół. Wągrowiecka „4” jest jedyną z Wągrowca i całego powiatu. Co ważne, jest bardzo wysoko – na miejscu 3, a wyprzedzają ją tyko szkoła z Poznania i Koziegłów.

 Głosowanie jest bezpłatne. A link do głosowania znajdziesz tutaj: https://www.szkolamalegoinzyniera.pl/szkola-podstawowa-nr-4-im-marii-sklodowskiej-curie-w-wagrowcu?fbclid=IwAR3R26IMSvJDKoV4LPiij3FCgQn3m4rwgC_RNw3IfeJBzxlXTYs_2XmiEJI

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Skłodowskiej – Curie w Wągrowcu tak wyjaśnia swój udział w konkursie:

– Rozwijamy uczniowskie talenty i zainteresowania. Na lekcjach informatyki sprawnie kodujemy, gry w środowisku Scratch – programujemy i przygodę z robotami rozpocząć bardzo chcemy. Wygrana dałaby nam wiele możliwości w prowadzeniu kolejnych ciekawych zajęć połączonych z praktyką. Rozbudzając w dzieciach chęć projektowania, odkrywania i działania poprzez wspólną zabawę i współpracę. Serdecznie prosimy o oddawanie głosów na Naszą Szkołę!

Czytaj także

DRUGIEJ TAKIEJ CHOINKI NIE MA NA ŚWIECIE! W CZWÓRCE STANĘŁO EKOLOGICZNE DRZEWKO! [ZDJĘCIA]

Remigiusz Priebe

PIŁKA RĘCZNA: Nielba rozbija u siebie Grunwald Poznań [ZDJĘCIA]

Krzysztof Czapul

Z OSTATNIEJ CHWILI: WĄGROWCZANIN KOMENDANTEM GŁÓWNYM STRAŻY POŻARNEJ W POLSCE!

Krzysztof Czapul

WĄGROWIECKA WIEŻA CIŚNIEŃ I OKOLICZNE TERENY WYSTAWIONE NA SPRZEDAŻ! CENA WYWOŁAWCZA TO PONAD DWA MILIONY [ZDJĘCIA]

Remigiusz Priebe

MAŁO KTO WIDZIAŁ: Wczoraj w Wągrowcu spadł pierwszy śnieg! [ZDJĘCIA]

Remigiusz Priebe

BUBEL NAPRAWILI? Znak i mrugające światło na nowej ścieżce rowerowej

Krzysztof Czapul

Korzystamy z plików cookie, aby lepiej dostosować się do Twoich preferencji. Jeśli Ci to przeszkadza, możesz wyłączyć tę opcję w swojej przeglądarce. Zaakceptuj Czytaj więcej