Okno na Wągrowiec

Na luzie Relacje wideo Wiadomości Wydarzenia

PIOSENKA „Wągrowieckie klimaty” z niezwykłym TELEDYSKIEM [POSŁUCHAJ/OBEJRZYJ]

BNP-misja-sam-800x600

„WĄGROWIECKIE KLIMATY 2020” to nowe dzieło Radosława Stasiewicza.

"WĄGROWIECKIE KLIMATY 2020"

Kochani, dziś chciałbym Wam przedstawić mój najnowszy projekt filmowy.Teledysk dotyczący naszego pięknego miasta. Wągrowiec ukazany z lotu ptaka…. Klip powstawał kilka miesięcy. Głównie zebranie materiału video. Zaliczyłem wiele spacerów i objazdów po okolicy. Wiele godzin spędziłem "w powietrzu" filmując wągrowieckie ulice i otaczjącą je przyrodę. W tym filmie nie ma ani jednego ujęcia, nakręconego z ziemi. Wszystko, cozobaczycie nagrałem przy pomocy drona… 99% materiału video jest mojego autorstwa, pojedyńcze ujęcia użyczył ze swoich zbiorów Kuba Kosmatka, za co bardzo serdecznie dziękuję. W tle usłyszycie utwór, który również bezpośrednio nawiązuje do naszego miasta. Niektórzy być może nawet go pamiętają. "Wągrowieckie klimaty" swego czasu nagrał zespół Bel Canto, działający przy parafii pw św. Wojciecha w Wągrowcu. Tu również chciałbym podziękować wszystkim członkom zespołu za wyrażenie zgody na stworzenie i nagranie covera. Nową aranżancję muzyczną zrealizowałem sam, wokalnagrał Krzysztof Więckiewicz. Tu również i Tobie Krzysiu bardzo serdecznie dziękuję za pomoc… Mam nadzieję, że klip jak i odświeżony utwór spodoba się wszystkim, którzy go zobaczą… KOMENTUJCIE!!!UDOSTĘPNIAJCIE!!!LAJKUJCIE!!! Coś pozytywnego i radosnego będzie miłą odmianą w tym nieciekawym czasie…

Opublikowany przez RSTF Piątek, 6 listopada 2020

– Kochani, dziś chciałbym Wam przedstawić mój najnowszy projekt filmowy. Teledysk dotyczący naszego pięknego miasta. Wągrowiec ukazany z lotu ptaka – wyjaśnia Radek i dodaje:

– Klip powstawał kilka miesięcy. Zaliczyłem wiele spacerów i objazdów po okolicy. Wiele godzin spędziłem „w powietrzu”, filmując wągrowieckie ulice i otaczającą je przyrodę.

Co ciekawe, w tym filmie nie ma ani jednego ujęcia, nakręconego z ziemi. Wszystko nagrane jest przy pomocy drona.

99 procent materiału wideo jest autorstwa Radka, a pojedyncze ujęcia użyczył znany Kuba Kosmatka, za co w jego kierunku płyną serdeczne podziękowania.

W tle usłyszymy utwór, który nawiązuje do naszego miasta. Niektórzy być może nawet go pamiętają. „Wągrowieckie klimaty” swego czasu nagrał zespół Bel Canto, działający przy parafii pw. św. Wojciecha w Wągrowcu.

– Tu również chciałbym podziękować wszystkim członkom zespołu za wyrażenie zgody na stworzenie i nagranie covera. Nową aranżację muzyczną zrealizowałem sam, a wokal nagrał Krzysztof Więckiewicz. Tu również i Tobie Krzysiu bardzo serdecznie dziękuję za pomoc – mówi Radosław Stasiewicz, który przyznaje, że ma nadzieję, że klip i odświeżony utwór spodoba się wszystkim, którzy go zobaczą i będzie to dla nas wszystkich coś pozytywnego i radosnego, że będzie to miłą odmianą w tym nieciekawym czasie.

kondolencje Osuch

Czytaj także

12 przeuroczych DZIAŁEK NAD JEZIOREM w dobrej cenie. Są IDEALNE na letni WYPOCZYNEK! [ZDJĘCIA]

Remigiusz Priebe

Zawieź MAKULATURĘ NA WYSYPISKO – dostaniesz DRZEWKO

Remigiusz Priebe

ZMARŁY u nas 2 osoby chorujące na COVID-19. Mamy też 3 nowe ZAKAŻENIA [RAPORT DZIENNY]

Krzysztof Czapul