Okno na Wągrowiec

Piłka nożna Sport Wiadomości Wydarzenia

PIŁKA NOŻNA HALOWA: Transport wciąż LIDEREM, ale Gapiński depcze mu po piętach. RZEŹ liderów drugiej ligi [ZDJĘCIA]

kondolencje-Eugeniusz-Hanczuk

Za nami ostatnia kolejka pierwszej rundy wągrowieckiej halówki.

Tym razem w I lidze nie było zaskoczeń, bo swoje mecze wygrywali faworyci. Transport szybko zapomniał o ubiegłotygodniowej wpadce i gładko 6-1 ograł „Maszyny”. Dokładnie taki sam rezultat padł w spotkaniu wicelidera, czyli MTC Gapiński z Agarikosem. W pozostałych meczach Werkowo do zera ograło Helladę, a WFM Starówkę. Nerazzurri 6-3 pokonało Kopaninę.

To oznacza, że podium pierwszej ligi po pierwszej rundzie wyglądała następująco – liderem jest Transport, mający jednak tylko jeden punkt przewagi na MTC Gapiński. Trzecia jest zaś ekipa Nerazzurri, która strąciła z podium Nerazzurri.

W drugiej lidze mieliśmy kolejkę zaskoczeń! Zgodnie przegrały bowiem dwie najlepsze ekipy, czyli Activcar oraz Argus. Lider, czyli Activcar 2-6 przegrał z groźną ekipą OKS Wschód (miejsce na podium), a wicelider, czyli Argus dał się ograć „Chuliganom” 3-5. W tabeli nie dało to żadnych zmian – po pierwszej rundzie na czele II ligi są Activcar, Argus i OKS Wschód.

W pozostałych spotkaniach drugiej ligi Pilex wygrał z „Patriotami”, Osada o jedno trafienie była lepsza od „Respiratora”, a Forestagri ograł Deka Trade.

III liga swoje zmagania w pierwszej rundzie zakończyła już tydzień temu.

WYNIKI

Źródło: Wągrowiecka Halówka/Fot. Wiktoria Paradowska

Czytaj także

SPARINGI: „Żółto-czarni” zmierzą się z Unią i Chojniczanką [ZAPOWIEDŹ]

Krzysztof Czapul

ALE TRANSFER: Z Superligi do wągrowieckiej Nielby!

Krzysztof Czapul

Szczypiorniści NIELBY swój drugi „dom” mają teraz w Wapnie [ZDJĘCIA]

Krzysztof Czapul