Okno na Wągrowiec

Piłka nożna Sport Wiadomości Wydarzenia

PIŁKA NOŻNA HALOWA: Mecz na szczycie dla Transportu! [ZDJĘCIA]

Za nami kolejne mecze wągrowieckiej halówki. Czy właśnie poznaliśmy najlepszą drużynę rozgrywek?

W I lidze mieliśmy w tej kolejce „mecz meczów”, czyli spotkanie dwóch najlepszych ekip –Transportu oraz wciąż panującego mistrza MTC Gapiński. Jakby tego było mało, to przed tym spotkaniem obie ekipy miały dokładnie tyle samo punktów – 16! Zapowiadało się ciekawe widowisko. I tak też było. Aż żal, że bez kibiców. Ostatecznie zakończyło się zwycięstwem Transportu, który o jedno trafienie okazał się lepszy od rywala i pewnie rozsiadł się w fotelu lidera. W innych spotkaniach Nerazzurri aż 10-1 rozbiło Starówkę. Swoje mecze wygrały także ekipy Hellady, Agaricos i WFM.

W drugiej lidze znów wygrał lider, czyli Activcar oraz wicelider, czyli Argus. Potknięcie zaliczyła za to drużyna OKS Wschód (trzecia w tabeli), przegrywając z Forestagri. Z podium co prawda Wschód nie spadł, ale z liderami stracił kontakt. Na punkty wciąż czekają „Patrioci”, tym razem wysoko przegrali oni z Osadą (0-9).  

 Prowadząca trójka, czyli Acitvcar Argus i Wschód wciąż wygrywają, utrzymując w tabeli ten sam porządek. Chociaż przyznać uczciwie trzeba, że o ile Arus ki Wschód wygrali swe mecze bardzo pewnie, to lider, czyli Activcar lekkiej przeprawy nie miał. Przeciwnik był wymagający, bo to ekipa Respiratora. Ostatecznie jednak Activcar okazał się lepszy, choć tylko o jednego gola. W meczach dołów tabeli „Chulgani” lepsi o jedno trafienie od Forestagri, a Pilex od Deka Trade.

Także w III lidze mieliśmy pojedynek na szczycie. Na boisku spotkał się dotąd niepokonany wicelider, czyli Iskra z „Oldbojami” (trzeci w tabeli i tyle samo punktów co lidera i wicelider, ale mający rozegrany jeden mecz więcej). Zwycięsko z tej potyczki wyszli „Oldboje”, wygrywając 4-2 i wskakując tym samym na fotel wicelidera. Swój mecz wygrał także lider, czyli Akapulko (7-3 z Pałukami). W meczu dołów tabeli pierwsze punkty wywalczyła Polinova, pokonując 7-5 Milan.    

WYNIKI

I LIGA, VI kolejka (hala OSIR)

Arsenał Karbus Kopanina – Hellada 1:4

Agaricos – Werkowo 3:1

Transport – MTC Gapiński 2:1

Maszyny Rolnicze Kościelski – WFM 2:4

Nerazzurri – AT Starówka 10:1

II LIGA, VI kolejka – niedziela (hala OSIR)

Respirator Doner Kebap – Argus Przysieczyn 1:6

Hooligans – Deka Trade Łekno 0:4

Patriot Mieścisko – Osada 0:9

OKS Wschód – Forestagri 1:3

Pilex – Activcar 3:4

III LIGA (hala w Łeknie)

Iskra – Oldboys 2:4

Polinova – Milan 7:5

Pałuki Łekno – Akapulko 3:7

Pauza: Albatros

Źródło: Wągrowiecka Halówka/Fot. Wiktoria Paradowska

Czytaj także

SPARINGI: „Żółto-czarni” zmierzą się z Unią i Chojniczanką [ZAPOWIEDŹ]

Krzysztof Czapul

ALE TRANSFER: Z Superligi do wągrowieckiej Nielby!

Krzysztof Czapul

Szczypiorniści NIELBY swój drugi „dom” mają teraz w Wapnie [ZDJĘCIA]

Krzysztof Czapul