Okno na Wągrowiec

Gorący temat Gospodarka Piłka nożna Piłka ręczna Samorząd i polityka Sport Sport dzieci i młodzieży Wiadomości

OSiR ma nową DYREKTORKĘ: Konkurs wygrała wągrowiecka kolarka

Marta Gogolewska od stycznia zostanie nowym dyrektorem Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wągrowcu.

Jak poinformował dzisiaj ratusz, w ogłoszonym przez burmistrza Wągrowca naborze na stanowisko dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji złożono cztery aplikacje. Wszystkie przeszły weryfikacje formalną, a w wyniku postępowania konkursowego najwyższą ocenę o przydatności zawodowej na ww. stanowisko uzyskała pani Marta Gogolewska.

– W wyniku przeprowadzonego postępowania konkursowego Pani Marta Gogolewska uzyskała pozytywną ocenę o przydatności zawodowej na ww. stanowisko. Poziom wiedzy merytorycznej kandydata, związanej ze specyfiką stanowiska pracy oraz posiadane kwalifikacje gwarantują prawidłowe wykonywanie powierzonych obowiązków – napisał Jarosław Berendt w uzasadnieniu swojej decyzji.

Nowa dyrektor OSiR ma 34 lata. Ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu na Wydziale Ekonomii, specjalizacja – ekonomika pracy i zarządzanie kadrami oraz finanse i rachunkowość przedsiębiorstw.

Marta Gogolewska od kilkunastu lat reprezentuje nasze miasto i zdobywa medale w kolarstwie amatorskim, nie tylko w zawodach ogólnopolskich, ale także zagranicznych, w tym również w mistrzostwach Europy i świata.

Od 2012 roku Marta Gogolewska pracuje w Wydziale Finansowym w Urzędzie Miejskim w Wągrowcu, zajmuje się tutaj sprawozdawczością i księgowością budżetową.

Nowa dyrektorka obejmie swoje obowiązki od stycznia. Zastąpi dotychczasowego dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji Łukasza Szymańskiego, który został zatrudniony 9 maja 2019 roku. Dwa miesiące wcześniej burmistrz Jarosław Berendt odwołał z tej funkcji Piotra Łuszcza, a potem okazało się, że pełniąca obowiązki dyrektora Alicja Brewińska nieprawnie łączyła to stanowisko z prowadzeniem działalności gospodarczej. Tym samym Marta Gogolewska będzie już czwartym szefem OSiR-u w ciągu zaledwie dwuletnich rządów Jarosława Berendta.

Źródło: Urząd Miejski w Wągrowcu

Czytaj także

Nasi ZDOLNI uczniowie są NAJLEPSI w Wielkopolsce!

Redakcja

JAROSŁAW BERENDT chce kolejnej PODWYŻKI OPŁAT ZA ŚMIECI! Mamy płacić po 32 ZŁOTE OD OSOBY

Remigiusz Priebe

NOWA OCZYSZCZALNIA: Straciliśmy już czas, czy stracimy też miliony złotych?

Remigiusz Priebe