serpol praca

Okno na Wągrowiec
Grzegorz Piechowiak
Wiadomości Wydarzenia

Operetka dla dzieci w Grylewie i Gołańczy [ZAPOWIEDŹ]


zatrudnie
artdent baner

Te wydarzenie już w najbliższy czwartek oraz piątek o godz. 18:00 w Grylewie oraz w amfiteatrze w Gołańczy.

Jak wyjaśniają organizatorzy, to wydarzenie sw sposób interaktywny, ciekawy i odpowiedni dla dzieci w wieku 3-12 lat. Podczas spektaklu dzieci poznają znane fragmenty z operetek i muzyki baletowej prezentowane z wielkimi rekwizytami i pięknymi kostiumami.

W Grylewie ten spektakl odbędzie się w czwartek, 1 czerwca, o godz. 18:00. Natomiast już dzień później, w piątek, 2 czerwca operetkę dla dzieci z tymi samymi wuykonawcami będzie można zobaczyć w Gołańczy. Początek również o godzinie 18.00 w tamtejszym amfiteatrze.  Wstęp wolny.

Przedstawienie zawarte jest w formie bajki muzycznej – poszczególne postacie operetkowe przejawiają się przez cały spektakl. Na scenie pojawia się również Iluzjonista, który dosłownie wyczarowuje z lampy Aladyna tancerki rodem z Persji, sprawia, że nieruchomy stolik zaczyna fruwać nad estradą, a za sprawą swojej magicznej mocy wyczarowuje śnieg w trakcie rozkwitu wiosny.

„Operetka dla Dzieci”

to unikalny projekt muzyczno-edukacyjny, który w przystępny, zabawny  i ciekawy sposób odkrywa przed najmłodszymi słuchaczami magiczny świat operetki – nazywanej lekką odmianą opery. Gatunek ten, od kilku lat przeżywający w naszym kraju swój renesans, cieszy się ogromnym zainteresowaniem starszego pokolenia, pamiętającego złote czasy teatrów muzycznych. 

Wykonawcy:

Liza Wesołowska – sopran Tomasz Maleszewski – tenor Damian Domalewski – iluzjonista Maciej Michałkowski – moderator Tancerze Teatru Scena Kamienica.

Czytaj także

Zamek w Gołańczy jednak doczeka się rewitalizacji?

Redakcja

W Gołańczy ma powstać grota solna. Brakuje jednak kilkuset tysięcy zł

Redakcja

Dożynki powiatowo-gminne już wkrótce. Wiemy, jakie będą atrakcje [ZAPOWIEDŹ]

Redakcja