Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Na sygnale Wiadomości Wydarzenia

Nieprzytomna kobieta leżała na drodze. Z pomocą przyszli policjanci

Do tego zdarzenia doszło wczoraj rano w Skokach.

Wtorek, 30 marca, około godziny 9.20 policję powiadomiono o rowerzystce leżącej na ulicy Wągrowieckiej w Skokach. Początkowo istniało podejrzenie, że doszło tam do potrącenia. Na miejsce dyżurny policji natychmiast wysłał tam patrol.

– Na miejscu ustalono, że 63-letnia kobieta, chorująca na cukrzycę, podczas jazdy rowerem, z uwagi na wzrost poziomu cukru w organizmie, nagle zasłabła i przewróciła się – wyjaśnia nam Dominik Zieliński, oficer prasowy wągrowieckiej policji.

Kobiecie udzielono pomocy. Jej życiu nic nie zagraża.

Czytaj także

Śmiertelnie potrącona łania zdążyła jeszcze urodzić cielę, które uratowali policjanci

Redakcja

Nocą wjechał do lasu autem. Policja go ZATRZYMAŁA. Miał przy sobie NARKOTYKI [FOTO]

Redakcja

Policyjna łódź motorowa na akwenach powiatu wągrowieckiego już na stałe [FOTO]

Redakcja