serpol praca

Okno na Wągrowiec
Grzegorz Piechowiak
Gorący temat Piłka ręczna Sport Wiadomości Wydarzenia

Nielbista NAJLEPSZYM prawym rozgrywającym Ligi!


zatrudnie
artdent baner

Paweł Gregor został doceniony przez trenerów i kapitanów wszystkich zespołów występujących w Lidze Centralnej.

Paweł Gregor został wybrany najlepszym prawym rozgrywającym Ligi Centralnej w sezonie 2022/2023 w plebiscycie organizowanym przez Handballowiec – Liga Centralna/I liga – piłka ręczna.

– Głosy w tym plebiscycie oddają wszyscy trenerzy i kapitanowie zespołów grających w LC. Nasz zawodnik zdobył 16 z 29 możliwych głosów, nokautując tym samym konkurencję – tłumaczą działacze Nielby.

Przypomnijmy, że Paweł długo pauzował z powodu kontuzji. Do gry był gotowy dopiero od drugiej rundy. Uznano jednak, że 50 procent rozegranych spotkań pozwala, aby uwzględnić go w zestawieniu.

– Prawdziwy dominator i jeden z liderów Nielby Wągrowiec. Do zdobycia 103 bramek w Lidze Centralnej, potrzebował jedynie 13 spotkań! To daje średnią na poziomie prawie 8 trafień na mecz! 5 z 13 meczów zakończył z dwucyfrową liczbą bramek. Jego rekord z tego sezonu to 14 – z podziwem przyznają organizatorzy tego zestawienia.

MKS Nielba Wągrowiec z Pawłem Gregorem na pokładzie, zajęła dopiero 11 miejsce w tabeli. Jednak większość mimo to doceniła popisy Pawła w tym sezonie!

Źródło: MKS Nielba Wągrowiec

Czytaj także

W takich strojach 'żółto-czarni” w tym sezonie grać będą u siebie

Redakcja

PIŁKA RĘCZNA: Zmiana szefa Klubu „100”

Redakcja

PIŁKA RĘCZNA: Dziś „żółto-czarni” zagrają sparing

Redakcja