Piłka nożna Sport Wiadomości Wydarzenia

Nasz Karol już STRZELA dla Torino!

Pochodzący z Damasławka piłkarz otworzył wynik meczu z Sassuolo.

W tym sezonie Karol Linetty zamienił Sampdorię Genua na FC Torino. Na premierowego gola musiał czekać do 5. kolejki. Jego gol w 33 minucie otworzył wynik tego spotkania i do przerwy się już nie zmienił. Szaleństwo zaczęło się w ostatnich 20 minutach.

Najpierw zawodnicy Sassuolo doprowadzili do remisu, późnej dwa gole zdobyli goście z Turynu, ale mimo prowadzenia 3-1 nie zdołali dowieźć tego wyniku do końca, bo gospodarze strzelili dwa gole i mecz skończył się remisem 3-3.

Dodajmy, że po 5 kolejkach Serie A FC Torino jest na miejscu 19 (przedostatnim), a jak dotychczas to Karol od początku sezonu cieszy się zaufaniem trenera i w każdym meczu gra od początku.

Źródło: FC Torino

Nielbiści na mecz zapraszają jako… komiksowi SUPERBOHATEROWIE!